Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Tavi Armasaru [ 487 ]


Camataru Tavi
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Armasaru 
  • 1.2 Prenume: Tavi
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 36
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 72 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman , Romania 
  • 1.8 Adresă: Rulota Nr2 . 
  • 1.9 Număr de telefon: 124-9325

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da . Sunt un cetatean legal , jur sa apar si sa sustin patria romana !
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar .
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar .
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: --
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost arestat si sper sa nu se intample asa ceva vreodata .
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost niciodata arestat pentru o infractiune si sper sa ramana asa !
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu am facut . Sunt contra acestor stupefiante ce iti pot strica viata si libertatea .
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit 2 -3 contraventii de alungul timpului pentru viteza excesiva .. Mi-am asumat fiecare greseala pe care am facut-o si am respectat domnii ofiteri ! 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sunt in posesia unui permis valabil ! 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , niciodata permisul nu mi-a fost suspendat . 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt capabil sa comunic verbal cat si in scris in Limba Romana . 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am cunostinte in limba Engleza cat si Franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Am trimis 3-4 aplicatii de angajare din care 2 au fost luate in considerare , ajungand pana la gradul de agent . 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost unul pozitiv de 2 ori la rand , ultima data fiind unul negativ ce m-a ambitionat sa revin peste o saptamana cu acest CV 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , de 3-4 ori la Departamentul De Situatii de Urgenta ( Medici ) unde de fiecare data am fost primit cu bratele deschise . 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Majoritatea CV-urilor depuse au fost luate in considerare , mai putin cele in care mi-am dat cel mai putin interesul . 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca mecanic , MC Donalds , taietor de lemne , miner , pescar ( in prezent ) , uber cat si spalator de geamuri , pana la urma toti am plecat de jos si nu munca este ceva rusinos , ci statul ca lepra acasa ! Traim intr-o tara ce se bazeaza pe aspectul lucrurilor , ar trebui sa ne comportam altfel , sa sustinem si ajutam persoanele ce se afla intr-o perioada mai dificila , nu sa radem .. 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa revolutionez catusi de putin aceast Departament . Salariul atractiv este un alt motiv pentru care m-am prezentat astazi in fata dvs. . Poate experienta din toti anii pe care ii am in spate cu orasul acesta m-au facut sa ma prezint si probabil ( sper ) sa ma luati in considerare . Cred ca politistii trebuie sa fie mai blanzi cu amenzile . Pana la urma toti suntem oamenii si toti gresim . Propun schimbarea sectiunilor din Codul Penal cu ceva mai bland . Bineinteles nu propun schimbarea totala a regulamentului ci amenzile de viteza sa fie poate putin scazute . 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Ma diferentiez prin modul de gandire rational si modul de gestionare al lucrurilor. Cred ca este un avantaj ce la situatii cheie este cel mai bine valorificat . Sper sa am dreptate. Mai multe avantaje:  sunt o fire calma , descurcareata si loiala . Am terminat 2 facultati : Academia de politie cat si facultatea de medicina Los Santos . Am o experienta ce poate face diferenta in anumite cazuri , am intampinat hoti , infractori , etc . , stiu cum trebuie sa fie abordate aceste persoane cu un caracter mizer ce te considera un nimeni ... . Mai mult decat atat am fost si impuscat in piciorul stang .. mi-a trecut , dupa foarte multe clipe in care credeam ca am sa mor .. mi-am dus cu mandrie patria si pe patul de spital .. nu am renuntat , a trebuit sa plec , starea de sanatate nu imi permitea sa mai pot ramane .. 2 ani in care visam cum purtam cu mandrie uniforma.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Tavi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 14 , stiu ca nu este varsta minima... Daca sunt acceptat o sa dau dovada de seriozitate si respect in fata persoanelor mai mari decat mine . Suntem clasificati dupa o grupa de copii handicapati ce nu au cei 7 ani de acasa . Multumesc de intelegere ! 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Din 2016 ; FiveM cam din 2017 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Wipe-ul trecut aveam id 7994 , deci de mai bn de 1 an de zile 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 402 ore 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 487
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu : Da , sunt de acord ! 
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu : Da , sunt de acord !
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu : Da , sunt de acord ! 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu : Da , sunt de acord ! 
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da ! 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da ! 
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru sansa acordata !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share