Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Andrei Jigarescu (11865)


Virus
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Jigarescu
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: Barbat
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1,83
  • 1.6 Greutate: 83
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 115-3108

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, niciodata
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit un avertisment verbal pentru nerespectarea limitei de viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Germana, Engleza si putina franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, dar in alt oras
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat, am atins gradul de comisar-sef
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat de catre Departamentul Medical
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer la Posta Romana, Pizza delivery, sofer de autobuz, mecanic, gunoier (voluntariat), muncitor

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur, deoarece m-am simtit mereu dator sa ajut pe cei din jur, sa respect legea si sa aduc o schimbare in bine. Sunt cinstit, muncesc serios, respect pe toata lumea. Nu am fost si nici nu voi fi corupt in vreun fel vreodata, indiferent daca persoana imi este prieten sau daca fapta mi-ar aduce vreun castig. Doresc sa ma alatur celor care vor sa faca orasul acesta un loc mai bun, am dobandit abilitatiile necesare pentru a indeplini aceasta sarcina, pentru a duce pe umeri atatea responsabilitati. Munca in echipa conteaza pentru mine, dar in primul rand, cel mai important lucru ramane sa ajut orasul prin asistenta fata de cei care au nevoie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am experienta in cadrul departamentului de politie. Sunt un sofer bine antrenat, toate joburile au avut deaface cu condusul, in foste urmariri am condus mereu prudent, punand pe primul loc siguranta cetateniilor, fara a face o cursa cu persoana urmarita prin tot orasul. Sunt intelegator cand vine vorba de greseli omenesti dar respect cu severitate regulamentul si codul penal, lucrez foarte bine in echipa, nu ma simt superior nimanui. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : decembrie 2013
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Nu de mult, de maxim jumatate de an, dar am jucat doar 11 ore, am in schimb undeva la 500 de ore pe un alt server de hard roleplay care s-a inchis
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 11 ore, poate faptul ca am fost si pe alte servere ma ajuta, stiu ca e imposibil a avea incredere in cineva cu asa putine ore, probabil voi fi exclus direct, dar daca sunt acceptat chiar si cu atatea ore nu voi dezamagi in niciun fel
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 11865
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Astept cu nerabdare verdictul!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share