Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Jurca Richard [ ssensee/10285 ]


ssensee
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Jurca Richard
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:scoala si baschet in general
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, eu nu favorizez.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, avand in vedere ca nu am incalcat vreodata o regula si nu am fost niciodata sanctionat .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta fumctie deoarece stiu sa ma confrunt cu situatii dificile ,stiu sa ma comport de asemenea frumos cu playerii noi si eu consider ca am mare potential. Eu dau sanctiuni doar cand este cu adevarat nevoie si mereu cer dovezi inainte de aceasta. Daca la randul meu nu sunt respectat de oamenii care ii respect nu ii las nesanctionatii pentru a nu ne confrunta cu probleme in viitor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Richard, am 14 ani, sunt din orasul Constanta si am cei 7 ani de acasa. la inceputul pandemiei am inceput sa fiu atras de acest joc FiveM. Sunt fire destul de calma si nu ma oftic/enervez in situatii mai dificile , incerc sa gasesc greselile pe care le fac si sa le perfectionez in timp.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Richard Jurca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ssensee
  • Ore jucate pe server:75
  • De cat timp jucati pe server:de 2-3 luni dar m am apucat serios acum 2 sapt
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:-
  • ID-ul din joc:10285
  • Averea detinuta in joc:MTL de 550k, Rolls Royce Phantom VIII si 20k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, incerc sa ma imprietenesc cu toti din jur si sa am un rp cat mai curat 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Din pacate nu am mai avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Doresc sa ma comport ca toti membrii staff care sunt respectuosi si au bun simt
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta pe oricine in toate situatiile si respecta gradele superioare
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da consider ca am un calculator decent
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share