Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ciobi Dragos [Gotthem / ID: 15629]


Recommended Posts

Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciobotaru Dragoș.
  • Varsta reala: Am vârsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Panciu, situat în județul Vrancea.
  • Cu ce va ocupati: Nu de foarte mult timp, pe lângă ocupația de elev, mai sunt și Freelancer (începător spre intermediar), ocupându-mi timpul cu JavaScript-ul, Delphi 2009 și cu C++-ul.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt perfect de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Pot spune că îl știu foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  În primul rând, cred că cel mai bun argument ar fi că sunt o fire foarte serioasă, atentă la detalii și, cred eu, destul de matură. Pot spune că sunt capabil pentru a deține o astfel de funcție importantă deoarece știu regulamentul serverului foarte în detaliu, știu cum să aplic și cum să interpretez aceste reguli iar eu cred că acest lucru este cel mai important aspect atunci când vine vorba de administrarea unei situații și informarea unui jucător în privință cu nelămuririle sale.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): În primul rând. numele meu este Ciobotaru Dragoș, am vârsta de 16 ani, sunt din orașul Panciu, situat în județul Vrancea și studiez la Liceul Teoretic "Ioan Slavici" Panciu, profil Real, specializare Matematica-Informatică. Pot spune despre mine că sunt o fire foarte serioasă, îndrăzneață, optimistă dar și atentă, îmi place să mă fac mândru cu realizările mele și îmi place să îmi fac cunoștințe noi, oriunde și oricând. Pe lângă calitățile de mai sus de care consider că dau dovadă prin comportamentul meu zilnic, pot spune că sunt o persoană destul de nerăbdătoare. În timpul liber îmi place să ies afară cu prietenii mei la o vorbă, însă, având în vedere pandemia, mi-am mai limitat ieșirile și am petrecut mai mult timp în casă decât în oraș. În încheiere, aș vrea să specific că nu îmi plac persoanele mârșave, cele cu două fețe. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ciobi Dragoș
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gotthem
  • Ore jucate pe server: +300
  • De cat timp jucati pe server: De jumătate de an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nicio sancțiune.
  • ID-ul din joc: 15629
  • Averea detinuta in joc: Mașini și bani cash. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred că aș face nimic diferit de alții care au această funcție, cred că toată lumea are această funcție pentru a informa și ajuta jucătorii în privință cu nelămuririle lor și pentru a sancționa și informa acele persoane care comit o greșeală în Roleplay și nu numai.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu informarea, avertizarea și sancționarea jucătorilor în privință cu nelămuririle și greșelile lor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt perfect de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share