Jump to content
×
×
  • Create New...

Hunter Zolomon


Recommended Posts

1.1 Nume:Hunter
1.2 Prenume:Zolomon
1.3 Sex:M
1.4 Vârsta:24
1.5 Înălțime:1.84
1.6 Greutate:78kg
1.7 Naționalitate:Roman
1.8 Adresă:-
1.9 Număr de telefon:993-7980
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:NU
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:NU
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:NU
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NU
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:NU
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:NU
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,pentru vitezasi geamuri fumurii
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:NU
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:DA,Engleza
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:NU
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:NU,Nu am mai trimis
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Spitalul General,inca nu am un verdict
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Petrolist,Uber,Pescar
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):E vorba de statutul pe care il ai, nu-i totuna sa fii într-o uniforma de politist sau în haine normale, de muncitor. Altfel te impui îmbracat in uniforma, altfel poti sa intervii cand e nevoie de ordine şi disciplina. Statutul de politist in cadrul Departamentului de Politie Los Santos ma face sa am incredere in mine si totodata motivatia sa fac bine, aplicand legea conform codului penal existent. Sunt genul de persoana care actioneaza dupa instinct, facand mereu ceea ce este bine pentru mine, pentru a-mi putea da motivatia sa continui sa ajung cat mai departe in ceea ce fac, sunt o persoana care stie cum este in pielea unui muncitor care abea isi castiga traiul si asta ma face sa ma gandesc de doua ori inainte de a actiona ca si cadru politienesc in anumite situatii. Am decis sa-mi depun CV-ul pentru acest departament deoarece am taria de a crede ca totul se va transforma din bine in mult mai bine.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Abilitatile mele de sofat,ma adaptez super rapid in noile colective,sunt un om complex fiindca stiu sa lucrez in echipa,reactionez rapid,sunt cu ochii in 4 ,sunt linistit , calm si perseverent.Am foarte mult timp liber deoarece nu am o familie stabilita in acest oras si ma pot dedica 90% meseriei.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume :Marius Valentin
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :26
5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
5.4 De când vă jucați GTA V? :4 ani
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :aproape un an
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :317 ore
5.7 Ce ID aveti in joc? :2392
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu  DA
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu DA
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu DA
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu  DA
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :DA
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :DA
5.14 Alte informații :NU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share