Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Negru Deschis [NegruDeschis/ID: 8816


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Dap
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dap
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana destul de activa, am experienta in domeniul asta, sunt calm, mereu ma gandesc de 2 ori inainte pentru a lua decizia corecta, sunt de ceva timp pe comunitate iar in acest timp am invatat foarte multe si ma consider capabil pentru aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei, deobicei sunt o persoana calma cu simtul umorului si sociabila,  imi ajut mereu prietenii la nevoie, sunt pasionat de calculatoare imi place sa mi rezolv mereu singur problemele la calculator deoarece ma simt mai satisfacut cand reusesc sa le rezolv.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Andrew Lee
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):NegruDeschis
  • Ore jucate pe server:370
  • De cat timp jucati pe server: 2 sau 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zile in general 4 5 ore +.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut nici o sanctiune.
  • ID-ul din joc:8816
  • Averea detinuta in joc:Un apartament in Eclipse clasa B, cateva masini si 300k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa imi ajut factiunea in primul rand ca in mare parte a timpului se fac foarte multe apeluri care contin fail-uri cum ar fi " Sunt mort am nevoie de medic " sau alte apeluri de genul, si mi-ar fi mai usor sa le explic ca e gresit ceea ce fac.  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper trebuie sa fie un exemplu la tickete cat si pe server in general,  trebuie sa ajute playerii la nevoie, sa le poata oferi informatii celor ce au nevoie iar cei care gresesc sa le poata explica unde au gresit deoarece staff-ul trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Dap.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share