Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dica yLL [22055]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Dica
1.2 Prenume: yLL
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 30
1.5 Înălțime: 1.90 metrii
1.6 Greutate: 81 kilograme
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 545-1890

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza Avansat, Italiana Mediu, Spaniola Mediu
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer Posta Romana, Sofer Cris-Tim, Santierist, McDonalds, Sofer pe Autobuz, Gunoier, Sofer Urgent Cargus, Sofer Uber
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): 
   Dupa cum se poate vedea si in CV, mi-a placut si imi place sa muncesc, sa ma dedic unui scop si, daca acesta 
este oarecum si nobil, care salveaza vieti, deja, pentru mine, aceasta placere ajunge in stadiul de vis!
   Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca asta imi va da un scop in viata, imi va oferi 
sansa de a lucra zambind. Eu oricum ma opresc si fac tot ce pot sa ajut de fiecare data cand se intampla, din pacate, 
sa vad un om ranit sau lovit!
   Vreau sa ma alatur acestui departament de eroi, cum imi place mie sa-l consider, pentru ca lor le pasa de celelalte 
suflete asa cum imi pasa si mie, pentru ca ei dau speranta la viata acelor oameni care au ramas fara!

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):

   Nu stiu daca imi permite caracterul sa fac vreo diferenta intre mine si alti oameni, daca ar fi totusi sa raspund la 
aceasta intrebare as raspunde in 3 cuvinte: Sufletul, Devotamentul, Daruirea!
   Sufletul pentru ca in salvarea unei vieti/vindecarea unor pacienti, daca nu pui suflet nu cred ca iti iese 
asa cum ar trebui, iar pentru mine treaba facuta pe jumatate nu este treaba deloc.
   Devotamentul pentru ca ma atasez de oamenii din jurul meu, in cazul de fata viitorii colegi si, automat facand 
asta, voi sari in ajutorul lor pentru a prospera cu totii impreuna, mergand pe principiul "unde-s multi, puterea creste", 
Tot pe principiul atasamentului care da sens devotamentului, ma atasez si fata de cauzele, misiunile pe care le voi avea 
in cadrul Departamentului Medical Los Santos si, atasat fiind, altfel vor fi tratati pacientii.
   Daruirea pentru simplu fapt ca dau tot ce am pentru a face oamenii care au nevoie fericiti!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Alexandru
4.2 Vârsta: 30
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
4.4 De când vă jucați GTA V?: Gta V de 1 an aproximativ si restul editiilor Gta inca de prin anii 2005
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Aproximativ o saptamana, m-am indragostit de server si aici vreau sa raman!
4.6 Cate ore aveti pe server?: 56.75
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 22055
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Peste 10 ore
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Niciuna
5.0 Alte informații: Lucrez in IT si in productie muzicala, ceea ce ma face sa lucrez de acasa, ceea ce ma face sa pot acorda
    o cantitate insemnata de timp acestui joc care imi place foarte mult! Multumesc, va salut cu stima si respect!

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share