Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Savu Alexandru [ Savu23 / ID: 122 ]


Savu23
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Savu
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Târgoviște
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa A X A A, profil matematica-informatica.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc regulamentul serverului in totalitate!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cosider ca aceasta functie mi-se potriveste deoarece sunt sociabil, asta ma ajuta sa discut cat mai mult cu oamenii si sa ii ajut sa inteleaga ce au gresit daca au gresit. Sunt foarte activ, ceea ce inseamna ca pot ajuta cat mai multi jucatori. Sunt un jucator vechi, am trecut prin mai multe situatii si stiu sa gestionez un ticket. Imi place foarte mult sa ajut si sa ma implic in tot ceea ce tine de server, mereu mi a placut sa ajut si sper sa ma pot implica si in aceasta comunitate !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Savu Stefan Alexandru, invat la Liceul Teoretic Petru Cercel clasa a 10 -a ! Imi place sa ma joc baschet si in timpul liber sa ma joc fivem pe calculator. Sunt pasionat de motoare si tot ce este legat de 2 roti. Mai am foarte putin si o sa incep scoala de soferi categoria A1. Seara de obicei ies afara cu prietenii, urmand ca atunci cand ajung acasa sa ma joc pe calculator. Sun o fire foarte sociabila si imi place sa ajut, indiferent ca acea persoana m-a deranjat sau nu. Apreciez enorm de mult sinceritatea, aceasta fiind principala calitatea a mea; sunt foarte sincer. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Savu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): S a v u
  • Ore jucate pe server: 560
  • De cat timp jucati pe server: Pe acest server am jucat de cand  era PALETO/ SANDY . ( am fost in medici pe vremea lui Gaboru si Beea)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde, avand in vedere ca momentan nu prea am acivitate nu acord asa de mult, undeva pe la 2 ore, dar cand eram politist si aveam ce face ma jucam si pana la 8 ore pe zi. Sunt sigur ca daca voi fi acceptat activitatea mea va creste considerabil.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici macar o sanctiune, nici acum nici inainte de wipe.
  • ID-ul din joc: 122
  • Averea detinuta in joc: Undeva la 4,5 milioane .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar stiu ca am o reputatie destul de buna avand in vedere ca am fost politist si majoritatea playerilor ma cunosc. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, am avut o altercatie cu Gaboru', fost membru staff. Acesta a mersi cu 3 roti sparte cu o viteza cam mare si am avut o discutie mai aprinsa pe tema asta. In rest, nu !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Singurul lucru care ar fi diferit ar fi ca din timpul dedicat jocului, o sa mai dedic timp si ticketelor. In rest m-as comporta la fel cum am fost si pana cum. Bineinteles ca orice om mai am si eu momentele mele, in care ma enervez si asa mai departe. Dar in ultima vreme nu am mai avut momente d-astea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutorul jucatorilor noi, preluarea si rezolvarea ticketelor,  acesta trebuie sa se faca inteles si sa fie cat mai calm in rezolvarea unui ticket, nu sa fie vanator de sanctiuni. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, bineinteles. Eu oricum filmez de cand intru pe joc pana cand ies .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord cu acest lucru !
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share