Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marian Rares [11153]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Marian
1.2 Prenume: Rares
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 23
1.5 Înălțime: 1.85
1.6 Greutate: 80kg
1.7 Naționalitate: Roman
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 544-6080

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de o boala cronica
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de o boala fizica
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost arestat pentru crima
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost arestat 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu am avut in uz substante medicale    
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu , nu am primit o contraventie
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , permisul meu este valabil pana in 2023
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , nu mi-a fost suspendat permisulwd
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , nu am probleme cu comunicatia atat verbal cat si in scris
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pe langa Limba Romana , stiu si Limba Engleza , Franceza si putin de Spaniola
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da , am mai trimis o singura data
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Din pacate am fost respins
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu , nu am trimis
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am avut mai multe joburi de a lungul anilor am inceput de jos cu Posta Romana iar aceea m am dus la Urgent Cargus iar in prezent sunt pescar
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Cand eram copil parintii mei au avut un accident de masina grav in care au fost implicate multe victime . Doctorii au spus ca parintii mei sunt in stare foarte grava si nu este sigur daca vor mai putea sa mearga . Dupa cateva saptamani a aparut un medic din Germania era fiul doctorului care a salvat multe vieti in perioada Nazista , acesta a facut tot posibilul pentru parintii mei pentru a le putea oferii o viata normala , iar dansul cu toate aparatele a reusit . Iar de aceea eu vreau sa devin medic .

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia mea ma diferentiez de ceilalti candidati prin felul meu de a fi adica sunt un om calm in situatiile de urgenta si actionez repede , in afara de acesta lucrez in echipa si conduc foarte bine , iar aceste lucruri cred ca sunt necesare acest Departament
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Rares
4.2 Vârsta: 14    
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Craiova
4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2015
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De o luna
4.6 Cate ore aveti pe server?: 40
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 11153
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 7-8
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Ban 14 zile motiv disconnect in rp
5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share