Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Jupanu Adrian [17621]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Jupanu
1.2 Prenume: Adrian
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 23 de ani
1.5 Înălțime: 1.87 m
1.6 Greutate: 92 kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: mirror park casa 23
1.9 Număr de telefon: 174-5290

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Dap, sunt cetatean al comunei Los Santos prin forme legale.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Singura mea boala cronica este steatoza hepatica (ficat gras si nu este grav)
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Momentan singura problema este ca am 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nup, aceste boli sunt niste boli pe care in proportie de 52,7% din oamenii de pe planeta le au.
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nup, niciodata nu o sa pot sa fac o crima deoarece vreau sa salvez vieti nu sa le omor.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: N am fost arestat niciodata, cel mai mult am avut o amenda pentru ca am avut cu 13 km/h mai mult decat viteza legala in localitate.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Niciodata nu mi am permis sa folosesc substante interzise si tin la viata mea!
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: N am primit niciodata.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Dap, permisul meu esti in continuare valabil fara sa fi fost suspndat vreodata.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nup, niciodata nu mi a fost suspendat carnetul.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Dap, limba mea de baza este romana mai ales ca am intrat la liceul: Iulia Hasdeu si Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila" din Bucuresti iar in aceste doua locuri de invatamant sunt foarte importante si trebuie sa stii bine matematica si romana pentru a intra la aceste doua centre de invatamant.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice al tă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Stiu sa vorbesc fluent limba engleza si franceza si putina Rusa facand cursuri de adolescent adica de la varsta de 15 ani pana la 17 astfel n am putut sa am o pregatire maxima la limba rusa.
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nup
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca si Cargus, sofer de autobuza si pe parte de transport de scrisori astfel consider ca am experinta si pe parte de munca de jos.
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca de mic m am hotarat sa devin medic deoarece o vedeam pe mama cum poveste cu lacrimi in ochi, momentul in care a fost salvata de un medic si ce fel de munca pentru oameni fac acestia. Consider ca medicii fac cea mai curajoasa munca si acestie au si "coloana vertabrala" astfel de aceea medicii trebuie sa fie respectati si niciodata vorbiti de rau pentru ca fara ei multi oameni ar fi murit. Vreau sa devin medic si sa ma alatur departamentului pentru ca iubesc sa simt implinirea in interiorul meu in momentul in care salvez vieti si familile lor imi multumesc cu lacrimi de fericire. 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot sa hotorasc ce ma diferentiaza de ei deoarece suntem cu totii egali si nu cunosc ceilalti candidanti dar pot sa zic despre mine ca sunt o persoana competitiva, sincera, citita si cu experiente de viata, cu o capabilitate de adaptare la probleme pe moment si mereu sunt pe faza si ma gandesc de doua ori inainte sa fac un anumit lucru.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Zelig
4.2 Vârsta: 16 ani
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
4.4 De când vă jucați GTA V?: 3 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:  aproape  de doua luni cu o pauza de doua saptamani
4.6 Cate ore aveti pe server?: 42
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 17621
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3/4 ore (minim)
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut nici o sanctiune!
5.0 Alte informații: Nu am nici o alta informatie, o zi buna va doresc!

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share