Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Isao Kalashnikov [5777]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Kalashnikov.
1.2 Prenume: Isao.
1.3 Sex: Masculin.
1.4 Vârsta: 42.
1.5 Înălțime: 1.86.
1.6 Greutate: 73kg.
1.7 Naționalitate: Roman.
1.8 Adresă: Cartier Grove Street, Strada Libertatii nr. 15.
1.9 Număr de telefon: 340-4945.

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt in stare fizica perfecta.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu consum substante interzise.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, niciodata.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, de 15 ani.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, niciodata.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, engleza.
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, acum foarte mult timp in urma.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost acceptat.
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, catre politie.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Politia Romana, verdictul acceptat.
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Politist, mecanic si inginer.
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos, deoarece am terminat un liceu pe profil bio-chimie si facultatea de medicina la Bucuresti. Sunt foarte pasionat de acest domeniu si pare o munca extrem de grea si riscanta, dar consider ca mi se potriveste de minune. Am mai fost medic in trecut si stiu cu ce se mananca. Din acest motiv as dori sa ma alatur Departamentului Medical LS, pentru a trata atat civilii cat si politia orasului si pentru a le acorda cele mai bune servicii sanitare la spital.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma diferentiez prin faptul ca pot duce un lucru pana la capat indiferent de situatie, imi place sa ma implic si sa fiu de folos oricand.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Robert.
4.2 Vârsta: 17 ani.
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Botosani.
4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2013 de cand a aparut pe Xbox.
4.5 De când vă jucați pe server-ul FPlayT ?: De doi ani si un pic.
4.6 Cate ore aveti pe server?: 1040.
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 5777.
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In medie sase/sapte ore pe zi dar in weekend vreo trei/patru.
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Ban.
5.0 Alte informații: Multumesc frumos pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share