Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Boita Andrei [ Boita / ID: 379 ]


Boita
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Boita Andrei
Varsta reala: 17 Ani.
Orasul unde traiti: Zalau.
Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a X-a.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca mi-ar face placere sa : ajut jucatorii din aceasta comunitate , sa explic unui jucator care greseste ceva sau care are nevoie de ajutor , sunt rabdator si calm in orice situatie iar nu in ultimul rand , prin treaba de staff sa ajut aceasta comunitate sa ajunga cat mai sus si jucatorii sa aiba o experienta cat mai buna la roleplay. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei , am 17 ani , din Judetul Salaj , elev la liceu in clasa a X- a , sunt o persoana calma , deschisa cu simtul omorului , inteleg cand este vorba de glumit si nu iau totul in serios iar o mare parte din timpul meu liber o petrec in fata calculatorului .

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Bidon Andrei.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Boita.
Ore jucate pe server: 303
De cat timp jucati pe server: Din toamna anului 2019.
Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4 si 12 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
ID-ul din joc: 379
Averea detinuta in joc: Tir Scania + Remorca Lemne , Audi Rs7 , Apartament in complexul Winewood , 500k.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Parerea mea este ca am o reputatie buna.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa ajut cat mai multi jucatori si sa dau tot ce e mai bun din mine la rezolvarea unui ticket .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu : Preluarea ticketelor , indrumarea jucatorilor noi ce au nevoie de ajutor iar ticketele sa fie rezolvate cu calm si rabdare.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam sfrap obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share