Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Popescu Ianis [14978]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Ianis
  • 1.2 Prenume:Popescu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:31
  • 1.5 Înălțime:1,87
  • 1.6 Greutate:80kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă: Stau in chirie in blocul Eclipse.
  • 1.9 Număr de telefon: 654-2763


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nicio boala, sunt sanatos!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am avut nicio crima, am fost un cetatean civilizat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am facut nicio infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am folosit nicio substanta interzisa.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, niciodata.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, permisul meu este valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost niciodata suspendat permisul.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Yes, I do. 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, aceasta este prima oara.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer Posta Romana, Mecanic, McDonalds, Santierist.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestei factiuni datorita colectivului, unde aici sunt toti uniti si nu se lasa la greu, cu toate astea sa ajut si eu cu tot ce pot. Un al doilea motiv este placerea mea de a ajuta oamenii in oferirea bandajelor, injectiilor, punearea ghipsurilor si multe altele, dar mai ales de a interna pe cei cu o nevoie mult mai mare de ajutor. De multe ori in aceasta factiune nu conteaza cat de bine esti pregatit in acest domeniu, ci "MUNCA IN ECHIPA". Mereu voi lucra ca parte a unei echipe de profesionisti. Abilitatea mea de a lucra bine cu ceilalti este importanta, deoarece calitatea muncii in echipa si colaborarea vor avea un impact direct asupra standardului de ingrijire pe care il oferim, de aceea vreau sa ma alatur acestui departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Lucrurile care ma diferentiaza sunt urmatoarele:
    Mereu m-am implicat in tot ce am facut, indiferent de domeniu, cauza sau scop. Una dintre caracteristicile mele este capacitatea de a lua decizii solide. Ma ajuta foarte mult faptul ca am o personalitate logica si analitica, deoarece ma voi baza adesea pe date si rezultatele testelor pentru a ma ajuta sa fac cea mai buna alegere posibila. In unele cazuri va trebui sa iau decizii rapide, asa ca pentru mine este esential sa raman calm si profesionist in timp ce ma aflu sub presiune.
    Mereu voi trata fiecare pacient intr-un mod amabil si respectuos. Ca atare voi afisa tact si maturitate emotionala in interactiunile cu pacientii. Tot odata am responsabilitatea de a ma asigura ca toti colegii ofera cea mai buna calitate a ingrijirii in orice moment. Profesionalismul meu ii va face pe pacientii cu simptome potential jenante sa se simta mai confortabil. Iar acestea sunt lucrurile despre mine care cred ca ma diferentiaza de ceilalti candidati.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Ianis
  • 4.2 Vârsta: 16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:Ma joc GTA V din 2017
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe acest server de 2 luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 50 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: ID-ul meu in joc este urmatorul: 14978
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Foarte mult timp, in unele zile chiar si 7 ore, am depus foarte multa activitate in decursul a 2 sapt.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am avut.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat!
Edited by ynsPEDALA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share