Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Radu Vlad [334]


Exttaz
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Radu
1.2 Prenume:Vlad
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:22
1.5 Înălțime:1,85
1.6 Greutate:80 KG
1.7 Naționalitate:Romana
1.8 Adresă:Str Izvorului Nr 32
1.9 Număr de telefon:474-0509

INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici-o boala cronica pot spune ca sunt complet sanatos.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici-o boala fizica sunt complet sanatos.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nici-o boala.
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,am facut nici-o data un asemenea lucru.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu,deoarece sunt un om calm si nu pot face asa ceva.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,deoarece sunt impotriva drogurilor.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu,deoarece conduc prudent.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur,sunt in posesia unui permis de conducere.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,nu a fost niciodata suspendat
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,am cunostinte lingvistice in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am iesit in motive personale.
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:In acest oras am lucrat doar la Posta Romana. 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Ma numesc Radu Vlad si doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos deoarece de mic copil imi doresc sa fiu in Departamentul de Politie.Tatal meu a fost Politist si de mic copil mergeam cu el la serviciu.De fiecare data stateam numai pe langa el pentru a fura meserie si experienta.Imi doresc din suflet sa fiu acceptat, si sa ajut cu tot ce pot.In cazul in care o sa fiu acceptat,eu nu o sa dezamagesc pe nimeni.Nu am pretentia sa fiu pus superior imediat cum sunt acceptat deoarece inteleg ca in acest Departament se creste in grad prin munca,perseverenta,si multa experienta.Tatal meu m-a invatat inca de mic un proverb:"Respecta si vei fi respectat!".Acest proverb imi este de ajutor acum si il pun in practica.Eu respect pe toata lumea,dar nu astept resptectul inapoi,nu trebuie sa fie un respect reciproc.Am Departamentul de politie la suflet de mic copil si visul meu este sa fiu acceptat.Chiar si daca nu o sa se intample acest lucru eu nu o sa ma dau batut si o sa revin cu un CV mult mai bun.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Posibilele diferente ar putea fi urmatoarele:Sunt o fire foarte calma,nu ma enervez,sunt perseverent,educat,respectuos cu totata lumea,respect gradele superioare,cat si cei ce au gradul meu,cooperez cu ceilalti,nu abandonez munca,sunt muncitor,nu las pe maine ce pot face azi.Nu intru pentru salariu in acest departament,ci pentru a fi de ajutor cetatenilor.


(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Vlad
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15 ani.
5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Cluj-Napoca
5.4 De când vă jucați GTA V? :Joc GTA V de 3-4 ani si pe FiveM am 1.800+ ore
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Joc pe serverul Fplayt de 1 un an si ceva.
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :11,inainte de wipe aveam 700+ pe caracter
5.7 Ce ID aveti in joc? :334
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Desigur.
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Desigur.
5.14 Alte informații :Multumesc ca ai citit pana aicia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share