Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Afaceristu Emre [Suciu'/ID:1574]


Raul
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Suciu Raul
  • Varsta reala: 15 ani
  • Orasul unde traiti: Sibiu, Localitatea Medias.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev al Liceului Teoretic Stephan Ludwig Roth Medias.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord si respect aceasta regula.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece ajut playerii. Imi place sa ajut playeri, si chiar si IC. Sunt foarte activ pe server, respectuos, si un jucator ca toti ceilalti. Vorbesc frumos cu lumea iar daca mi se acorda o sansa la staff doar ca helper in teste voi ajuta serverul cu toata puterea mea stand on ca si altii membri sa se poata odihni sau sa joace diferite jocuri fara sa fie probleme pe server cu oamenii ca de ce nu vine adminu la ticket.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat in varsta de 15 ani care se joaca diferite jocuri video. In timpul liber ma duc la antrenament, ies pe afara cu prieteni si ma distrez la maxim. Imi place sa fac multe activitati, sa descopar chestii noi. Imi place sa imi folosesc mintea pe chestii care au rost si ajuta in viata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Emre Afaceristu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Suciu'
  • Ore jucate pe server: 10.00 ore. Inainte de wipe 300 + 
  • De cat timp jucati pe server: Joc le server din anul trecut din Ianuarie. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 1-2 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Inainte de wipe 2 warnuri. Am mintit la ticket de frica, iar al doilea ca am fugit din greseala cu cineva in /cara.
  • ID-ul din joc: 1574
  • Averea detinuta in joc: Un M5 e39
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Lumea spune ca sunt prost si ca nu stiu sa fac roleplay din cauza ca am pus candva niafe sugestii proaste.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, ii respect pe toti.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi activ toata ziua, as ajuta foarte mult playerii, as ajuta serverul cu toate puteriile mele, vorbesc frumos cu lumea, le explic diferite chestii care nu stiu. Stau cu ei si le explic unde nu stiu ce au de facut.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: U  Helper se ocupa cu ajutarea playeriilor unde nu stiu. Helper vine de la "Help" care inseamna ajutor + sufixul "er". Iar oamenii cand fac ticket ei cer ajutor. Kar helperul preia ticketul, vorbeste frumos cu cei dela ticket le explica ce au de facut sau unde nu stiu si i cearca sa remedieze problema astfel incat sa nu fie cearta intre playeri. Nici intre cel ce a gresit. Nici intre cel ce a facut ticketul pentru a se razbuna pe acel jucstor cate poate este nou pe platforma FiveM si este la inceput.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt constient.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share