Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dulgheru Petre [2020]


Paxy
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Dulgheru.
  • 1.2 Prenume: Petre.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 23 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.80m.
  • 1.6 Greutate: Am greutatea de 75 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: Numarul meu de telefon este "457-7609".

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur, sunt un cetatean legal al comnuei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de niciun fel de boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, in niciun caz nu sufar de vreo boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Din fericire nu sufar de niciun fel de boala, atat cronica cat si fizica.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru vreo infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu s-a intamplat acest lucru.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata vreo contraventie de la un organ al Politiei.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sigur, detin un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu a fost confiscat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur, sunt apt de a comunica atat in scris cat si verbal Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu in calitate medie Limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este prima data cand imi depun CV-ul la Departamentul de Politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Dupa cum am spus, nu am trimis vreun CV la Departamentul de Politie.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis niciun fel de CV catre o alta agentie a statului.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am trimis catre alta agentie.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In prezent imi castig traiul decent din livrarea coletelor la "Urgent Cargus".

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Doresc sa fac parte din Departamentul de politie din Los Santos, deoarece este dupa parerea mea cea mai respectata institutie si cu personal respectat de oricine din oras. Sunt capabil sa lucrez in echipa si imi place sa ma autoperfectionez oricand. Imi traiesc viata la maxim si in orice clipa doresc sa invat cate ceva nou. Sunt stapan pe propriile forte si imi place sa invat de la cei cu mai multa experienta decat mine. Cunosc foarte bine  scopul acestui departament si mi se pare foarte util ceea ce face.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Nu ma consider un om diferit de ceiltati, doar ca in cele mai multe cazuri stiu cum sa procedes corect din orice punct de vedere, stiu ceea ce conteaza cu adevarat si mai ales sunt un om corect. Aceste lucruri consider ca sunt diferita la mine fata de ceilalti canditati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Vlad
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am minunata varsta de 16 ani, in 2 luni urmand sa fac 17.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Localitatea de provenienta cat si orasul unde locuiesc este Giurgiu.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Am inceput sa joc GTA V din anul 2016.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Joc pe server-ul FplayT de peste jumatate de an.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : In momenul depunerii CV-ului am aproximativ 30 de ore, insa inainte aveam mult mai multe.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : In joc am ID-ul "2020".
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur, le-am luat in vedere.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur, l-am citit indetaliat.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg.61487d26cfecd5935f65d02b9923c657.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost RESPINS!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share