Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cosconea Darius [15397]


cdarius115
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Cosconea
  • 1.2 Prenume: Darius
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:17
  • 1.5 Înălțime:1.80m
  • 1.6 Greutate:60kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon: 531-2792

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, pentru viteza peste limita legala.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, am cunostinte de nivel mediu in limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat in cadrul agentiei Departamentului Medical.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer de autobuz, taximetrist si santierist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):As dorii sa ma alatur acestui departament de politie din paleto bay, deoarece vreau un job stabil, un mediu placut de munca deoarece am trait intr-o familie de judecatori si parintii m-au stresat la cap sa ajung un judecator dar eu mi-am dorit sa fac munca de teren. Imi doresc sa ajut departamentul de politie pentru a ridica in slavi sloganul: „Siguranţă şi încredere” deoarece este o rata de criminalitate in Paleto dar si in Sandy si as vrea sa reduc aceasta rata de criminalitate prin combaterea ei prin orice resursa.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez prin conditia fizica, calmitatea si intelectul de care consider ca l-am capatat de-a lungul timpului. Nu ma intimidez usor si pot face fata indiferent de situatie. Am luat parte la cursurile suplimentare de condus pentru a face fata si condusului defensiv.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Darius
  • 5.2 Vârsta:17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Constanta
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:De 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De 6-7 luni.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 15397 
  • 5.6 Nr de ore jucate: 45.
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da.       
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da.
  • 5.13 Alte informații: Sunt mare fan Gaboru YTB
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg.61487d26cfecd5935f65d02b9923c657.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost RESPINS!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share