Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iaru Madalin [Voltahul / id:427]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Iaru Madalin Mihaita
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Targu-Ocna
  • Cu ce va ocupati: Elev, si pe timp de vara am lucrat (anii trecuti acum e ultimul an de scoala)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie datorita faptului ca sunt activ, atunci cand ma enervez stiu sa ma controlez si sa fiu calculat in decizii , am ajutat comunitatea cum am putut pana acum prin rp si prin raspunsurile pe chat noilor veniti si mi-am vazut de treaba mea . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om ambitios , imi plac motocicletele , sunt prietenos , imi place sa ajut lumea ,  imi place sa spun totul in fata oamenilor si nu ma intereseaza ce vorbesc altii despre mine deoadata ce nu imi zic fata in fata .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Iaru Madalin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Voltahul
  • Ore jucate pe server: 14 ore
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 7 luni ,inainte de wipe am avut aproximativ 550 de ore 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: aproximativ 3-4 ore ( inainte de wipe am avut o problema si zilele astea am rezolvat-o de asta nu am fost activ)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut si nici nu am.
  • ID-ul din joc: 427
  • Averea detinuta in joc: o toyota celica  si rucsac mare
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Incep sa ajut lumea prin tickete 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea certurilor/situatiilor non rp , in acelasi timp raspunde la intrebarile playerilor despre server /regulament/ roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am din driverul de la placa video amd.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by voltahul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share