Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Luis Armando [ 448 ]


Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Armando
  • 1.2 Prenume: Luis
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 36
  • 1.5 Înălțime: 1.89
  • 1.6 Greutate: 79 kg 
  • 1.7 Naționalitate: Spaniol , Spania 
  • 1.8 Adresă: Str. Vinewood complex , nr 5
  • 1.9 Număr de telefon: 124-9325

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al comunei Los Santos! 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de orice boala cronica ! 
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: - 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat , nu vreau sa fiu arestat si nu voi fi vreodata arestat ! 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: - 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am consumat substante interzise .. nu voi face asta vrodata , mai ales ca legea comunei Los Santos nu permite aceasta , citez : 
  • CAP. 6 Infracţiuni asupra sănătăţii şi siguranţei publice

    (6)01. Producerea sau detinerea de substanțe ilegale

  • Orice cetăţean care produce, transportă, creează sau detine substanţe care sunt prevăzute de lege ca fiind ilegale, pe cale chimică sau naturală.
  • Amenda se calculeaza in functie de cantitatea de droguri pe care o detine. ( Exemple: Marijuana / Pulse / Cocaina / LSD etc. )
  •  Codul Penal (6)01 reprezintă o crimă care se poate pedepsi cu închiderea suspectului.
     SENTINTA: 15 - 75 minute
     AMENDA: $1.000 - $11.000
     INFORMATII: In cazul in care este surprins ca produce / detine acest tip de obiecte ilegale, componentele necesare pentru producerea obiectelor o sa fie confiscate. ( Seminte / Harness / Benzo / Efedrina / Otrava de sobolani / Acetona / Ingrasamant )

  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o singura contraventie in toata viata mea : Amenda de viteza ( suma 4.000 de lei ) viteza excesiva 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt in posesia unui permis de conducere valabil ! 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , nu a fost vreodata suspendat permisul auto ! 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt capabil sa comunic atat verbal cat si in scris in Limba Romana ! 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , cunosc limba Engleza ( Mediu ) , Limba Franceza ( Slab - Mediu ) 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da , am mai trimis o aplicatie de angajare acum cateva luni . 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost unul pozitiv si am avansat pana la gradul de Agent !
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am trimis aplicatie de angajare / CV la departamentul medical Los Santos ! 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul medical Los Santos , Acceptat de mai multe ori ! 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Postas , Sofer la Urgent Cargus , Mc Donalds , Santierist , Cris-Tim . 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului Los Santos pentru binele acestuia , vreau sa dovedesc din nou ca pot face fata stresului , conditiile grele de munca la care  trebuie sa te comporti civilizat si bland .  Viata de politist nu este una usoara ... Poti sa ai zile in care esti la un pas de moarte si zile in care poate nu ai niciun caz  , stiind aceste lucruri , aplicandu-le in practica , automat castig experienta.. Doresc nespus de mult sa ma reintor in departament , pentru simplul fapt ca iubesc patria si acest loc de munca , m-am atasat foarte tare de acest loc de munca .. situatia mea fizica si psihica m-au facut sa renunt , sa ma dau batut , sa sufar .. In fiecare zi vedeam oameni lipsiti de bun simt , oameni rai , pot adauga , ce parca voiau sa te distruga , sa te doboare . Nu m-am lasat batut , pana intr-o zi .. tot ce pot sa imi aduc aminte era o privirea atenta a colegului meu .. o privire pe care nu o sa o uit niciodata .. o privire ce ma rascoleste si acum .. cateodata mai ma trezesc din cosmar , din clipele de agonie pe care le-am putut traii .. masina ce era rasturnata si avariata pe partea dreapta imi ridica parul pe spate .. Colegul meu ce a fost tintit de un mafiot in varful capului , cu sange rece , m-a facut sa conscientizez ca nimeni nu ma poate apara si nimeni nu imi vrea binele .  Am mers mai departe .. am abandonat .. aveam o stare de  melancolie continuua .. . Mi-am depus demisia ... , dupa ceva timp de la acel incident nefericit , mi-am luat inima in dinti si am revenit cu un CV in cadrul departamentului de politie Los Santos ! Doresc in incheiere sa spun ca imi doresc sa ma reintorc in departament cu scopul invingerii raului si dreptatea de partea politiei ! Va multumesc ! 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Avand in vedere faptul ca am mai lucrat in acest departament , pot spune ca ma diferentiez prin cunostintele dobandite de alungul drumului parcurs in aceasta unitate a statului . Am invatat multe lucruri folositoare si sunt sigur ca daca ma voi reintoarce ,voi invata mult mai multe . Fata de un candidat fara experienta ce este supus pentru prima data la un test , sunt de parere ca experienta isi spune cuvantul in cazul meu si sigur daca voi trece mai departe , nu voi dezamagi . 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Tavi 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : aproape 15 ani ... stiu ca nu este varsta minima , am mai dovedit in trecut ca pot si am sa dovedesc si acum ( daca sunt acceptat ) 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2015 -2016 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2018 - 2019 vara 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : in momentul de fata am 35  de ore  / 430 -440 de ore inainte de wipe 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 448 ( id-ul prezent ) ./ 487 ( id-ul vechi ) 
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu : Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu : Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu : Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu : Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru timpul acordat si sansa oferita ! 
Link to comment
Share on other sites

 

0fgiWCP.jpg.61487d26cfecd5935f65d02b9923c657.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost RESPINS!

Edited by xes
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share