Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Voievod Alex [774]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Voievod.
  • 1.2 Prenume:Alex.
  • 1.3 Sex: Masculin.
    1.4 Vârsta: 22.
  • 1.5 Înălțime: 1 84.
  • 1.6 Greutate:80.
  • 1.7 Naționalitate:Roman.
  • 1.8 Adresă: Sub pod.
  • 1.9 Număr de telefon:673-0337


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da nu beau nu fumez nu ma drogez nu fur nu dau in cap .
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici o boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:N am domne nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost nici o data arestat
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu, nu am fost nici o data arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu ,nu am facut nici o data uz de substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu .nu am primit nici o dat o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt in posestia unui permis de 20 de luni aproximativi.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu ,nu mi l a suspendat nici o data.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Doar in romana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu nici o data.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:..
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu nu am mai trimis nici o data
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:...
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Santierist

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece imi place sa ajut persoanele ranite sa umblu cu bisturiu sa bandajez persoanele ranite .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu zic ca nu exista nici o diferenta intre mine si ceilalti candicati deoarece toti suntem oameni toti avem 2 maini 2 picioare doar ca unele persoane sunt mai calitative la discutii sau este mai bun in unele situatii sau mai slab in altele.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Alex
  • 4.2 Vârsta:12
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Suceava
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De cam 9 luni si am aproximativ 1500 de ore pe fivem
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma mai jucam asa din cand in cand dar sa fiu foarte activ de cam 3 zile
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Imediat fac 20 dar am foarte multa experienta in spate mai ales ca am fost tester la alte factiuni pe alte servere si m am inteles bine cu toata lumea.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:Am id 774
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Daca intru in faciune pot si 7 8 ore .
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am avut nici o sanciune nici admin jail nici jail nici nimic.
  • 5.0 Alte informații:Salut ma numesc Alex am 14 ani locuiesc in Suceava imi place sa ies afara cu prietenii sa ma joc fotbal sa inot si  sa stau cu prietenii sa ma plimb.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share