Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Himinez Arturo[469]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Himinez
  • 1.2 Prenume:Arturo
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:32
  • 1.5 Înălțime:1,95
  • 1.6 Greutate:95 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:611-6132


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufer de nicio boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu deoarece nu sufar de nicio boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NIciodata .
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu,nu am comis nicio infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am consumat niciodata substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,am primit o amenda pentru parcare neregulamentara.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,nu-mi a fost confiscat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur pot comunica si scrie corect gramatical , cat si comunica cu oricine.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,am cunostiinte in limba franceza si engleza .Cuosc ambele limbi la perfectie gramatical cat si comunicativ .Pot comunica cu un nativ fara a avea probleme.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:CV-ul a fost respins dar reaplic cu forte proaspete.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu am mai aplicat.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:--
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pescar,Sofer de autobuz .

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului Medical al orasului deoarece consider ca as aduce un beneficiu major cu ajutorul abilitatiilor mele si al studiilor in medicina moderna.
    In primul rand,doresc sa ma alatur departamentului medical deoarece acesta a fost ultima dorinta a mamei mele inainte sa se stinga din viata.De mic am dorit sa invat si sa ajung un doctor prestigios,sa ajut oamenii cu probleme sa poata traii fericiti .Am invatat si practicat multe cursuri pe langa facultatea si doctoratul .Cand am aflat ca mama avea o problema medicala grava ambita mea a crescut nespus de mult ,din nefericire  am incercat tot ce am invatat ,toate tratamentele in zadar .Tumoarea la creier nu s a putut vindeca.Am suferit mult dar mi am folosit durerea pentru a ma motiva.Doresc nespus de mult sa ii pot onora dansei ultima dorinta deoarece pe tot parcurul vietii aceasta m-a crescut fara tatal meu care a plecat de acasa si nu a mai venit,dansa m a crescut cum a putu mai bine si tot timpul mi a oferit tot ce mi a trebuit chiar daca banii nu veneau asa cum plecau.
    In al doilea rand,sunt un om coperativ care stie sa comunice cu oamenii ,care poate afla lucrurii de la oameni.Sunt un om care intelege pacientul mai bine decat multi-o fac ,sunt capabil sa vad din ochii celuilalt partener de conversatie.Detin multe abilitati si de comunicare ,si sportive dar multe medicale,am mai fost medic in multe oras inainte si consider ca aici ma pot stabilii permanent si incepe o cariera stralucita.
    In final,doresc sa imi manifest dorinta de a intra in departament si de a-i onora dorinta mamei mele.As fii foarte recunoscator daca mi s ar oferii sansa la postul mult dorit in departamentul medical.Multumesc.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ceea ce ma diferentiaza de ceilalti candidati sunt in primul rand cunostiintele mele in medicina .Faptul ca ma descurc cu orice pacient este un lucru care ma recomanda pentru acest post .In al doilea rand,un alt lucru care ma scoate in evidenta este abilitatea de a comunica cu pacientii deoarece cum am mai mentionat inteleg pacientul si ma pun in postura acestuia. Doresc sa mentionez ca pe langa abilitatiile ce necesita o inteligenta ,eu sunt o persoana dezvoltata muscular avand 1,95 m si 95 de kilograme .Eu am fost vice-campion national la arte martiale .Sunt un om care nu are nevoie de ajutor daca sunt nevoit sa practic munca fizica ceea ce ma deosebeste de ceilalti candidati.Acestea sunt principalele deosebiri de restul candidatiilor ,multe lucruri sunt de spus,dar important este ca invat lucruri foarte repede,chiar daca nu o sa stiu totul de prima data fiti sigur ca a doua data nu v-a fi la fel.Multumesc

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Victor
  • 4.2 Vârsta:15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De 4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De 4-5 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 110 ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:469
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:intre 5 si 7 ore zilnic depinde de zii
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Da,un warn de cand aveam 30 de ore pe server.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share