Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alexandrescu Gabriel [807]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

• 1.1 Nume: Alexandrescu

• 1.2 Prenume: Gabriel

• 1.3 Sex: M

• 1.4 Vârsta: 25

• 1.5 Înălțime: 1.92

• 1.6 Greutate: 89kg

• 1.7 Naționalitate: roman

• 1.8 Adresă: -

• 1.9 Număr de telefon: 651-2639


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

• 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt in cetatean legal.

• 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu

• 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu

• 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu.

• 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost niciodata arestat.

• 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat pentru infractiune.

• 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am consumat niciodata substante interzise

• 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit niciodată o contravenție

• 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur ca da

• 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu

• 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil.

• 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu cat de cat si engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

• 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, este prima data cand trimit CV-ul catre Departamentul Medical.

• 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu este cazul. 

• 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.

• 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu este cazul.

• 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Șofer de autobuz avansat

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

• De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Păi totul a început pe vremea când eram la liceu si bunicul  meu a fost medic si intr-o zi a avut un caz foarte complicat si dupa când a venit acasa a fost implicat într-un accident rutier si a murit acolo pe loc si medicii au facut incercat sa-l readucă la viață dar din pacate viata lui se sfarsise in acel accident, iar eu din acel moment mi am jurat ca o sa devin un medic de succes si am să-i ajut pe toți la fel cum a facut si bunicul meu de-a lungul anilor lui petrecuți în medicină. După acest incident neplăcut am urmat Universitatea de Medicină din Los Santos si am terminat-o si acum mi-aș dori să ajut un medic la fel de bun ca si bunicul meu și sa ajut multa lume ce are nevoie de ajutorul meu.

• Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 de cuvinte): Păi as vrea sa incep prin a spune ca ma pricep foarte bine sa lucrez sub presiune, ma adaptez usor într-o nouă echipă si in alt mod de lucru, am o experiență destul de buna zic eu la condus, imi place foarte mult sa interacționez cu lumea si sa i fac sa zâmbească atunci când află că suferă de o boală incurabilă.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

• 4.1 Prenume: Gabriel

• 4.2 Vârsta: 17

• 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Târgu Neamț

• 4.4 De când vă jucați GTA V?:  Din 2018

• 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:  De un an

• 4.6 Cate ore aveti pe server?:  86 de ore

• 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 807

• 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Cand am timp mai mult stau cam cate 8 ore si cand nu am timp stau 1-2 ore

• 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Niciodată

• 5.0 Alte informații: Multumesc celui care mi-a citit aplicația.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share