Jump to content
×
×
  • Create New...

aplicatie


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Mihai
  • 1.2 Prenume:Ionut
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:76kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:blocul nr 8, scara 3
  • 1.9 Număr de telefon:

  • INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu sufar de vreo boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da, am fost dar in trecut, eram in parcare si am trecut pe rosu si a venit un politist cu masina si m am speriat ca eram nou venit in oras si am incercat sa fug dar nu am reusit, dar mai spun odata, era de mult actiunea.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu a fost suspendat nici o data.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu am.
  •  

    INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am trimis.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu am trimis.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost pescar si sofer de autobuz mai avansat, dar m am cam plictisit de ele si am zis sa incerc ceva nou.
  •  

    ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece, am experienta adica mama a fost doctor rezident, dar acum s-a pensionat si pot spune ca m-a invatat cateva lucruri despre "Departamentul Medical Los Santos. Alt motiv pentru care vreau sa ma alatur "Departamentului Medical Los Santos" este deoarece medicii sunt niste oameni foarte de treaba, cu care poti sa porti o converstatie serioasa cat si la "caterinca" cum s-ar zice.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca nu ma diferentiez de ceilalti candidati deoarece toti suntem lafel pana la urma si avem aceasi sansa pentru a fii acceptati, dar dupaia depinde de noi, si aici intervina calitatea mea, aceasta este ca sunt un om rabdator, care nu strofoca pe cineva toata  ziua pentru un anumit lucru, poate ca altii nu au aceasta calitate si sunt mai nerabdatori decat mine.
  •  

    (( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Mihai
  • 4.2 Vârsta:14 ani si jumate
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Locuiesc in "Lapusnicu Mare" , un sat pe langa Resita in judetul "Caras-Severin"
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:GTA V ma joc de cand a aparut pe "PC" deoarece atunci l-am cumparat ca era prea fain pentru vremurile alea, dar FiveM joc de un an jumatate.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De  cand s-a dat wipe-ul, dar m-am jucat si inainte de wipe vreo luna
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: in momemtul in care scriu aplicatia am 67 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:3338
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Daca va referiti in timpul saptamani, vreo 4-5 ore iau in weekend 5-6, deoarece in timpul saptamanii mai am si eu scoala, teme si multe altele.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Decat un ban de 14 zile cand aveam vreo 10 ore pt disconnect in rp, deoarece l-am lasat pe fratele meu la calculator si a stins calculatoru cand eram mort.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share