Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Castellano Pablo [455]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1  Nume: Castellano 
  • 1.2  Prenume: Pablo
  • 1.3  Sex: M
  • 1.4  Vârsta: 22
  • 1,5  Înălțime: 185 cm
  • 1.6  Greutate: 73 KG
  • 1.7  Naționalitate: Român
  • 1.8  Adresă: Paleto Bay Complex - Nr.19
  • 1.9  Număr de telefon:  227-3658  


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1  Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos ?: Da, respect legile aplicate.
  • 2.2  Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explică: NU
  • 2.3  Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explică: NU
  • 2.4  Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical ?: NU
  • 2.5  Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explică: NU
  • 2.6  Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explică: NU
  • 2.7  Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: NU
  • 2.8  Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: DA, pentru parcarea ilegală.
  • 2.9  Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil ?: DA
  • 2.9.1  Dacă da, va fost vreodată suspendat ?: NU
  • 2.10  Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Romană ?: DA
  • 2.11  Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explică: DA, Engleza și Spaniola

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut ?: DA
  • 3.1.1  Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ,, RESPINS ,,
  • 3.2  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului ?: NU
  • 3.2.1  Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3  Specificați orice altă slujbă pe care a avut-o: Pescar, Sofer Pe Autobuz și Curier.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Tatal meu a fost medic chirurg la Spitalul din Los Santos. Cand aveam 6 ani imi explica despre operatiile lui, asa cum ar putea pentru a intelege cat mai bine. La varsta de 9 ani tata a fost impuscat, salvand viata unui ofiter grav ranit, mama cand a aflat cele intamplate a inceput sa consum substante interzise, facand dupa cateva luni o peste doza, care a adus moartea sa, eu fiind transferat la un centru de plasament din Paleto Bay, cu toate cele intamplate tot imi doream sa devin doctor, asa ca am inceput sa studiez medicina, unii copii se jucau eu citeam carti despre biologie si chirurgie, terminand liceul in Los Santos, la 19 ani am decis sa plec in America la Facultatea de Medicina, pentru niste studii complexe.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați ?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Am fost educat și invatat ca nimeni nu este mai presus decât celalalt, dar consider ca as avea un mic "plus" fata de ceilalti candidați avand o viață puțin mai diferită, iar studiile mele cred la fel ca m-ar ajuta si mi-ar oferi sansa de a arata oamenilor de ce sunt in stare. Vreau sa ajut oamenii cu orice putinta ca sa nu treaca prin pierderea prin care am trecut eu, ci o voi face cu spor, drag si mandrie.

 

((INFORMAȚII FĂRĂ CARACTER [5.0]))

  • 4.1  Prenume: Ciprian
  • 4.2  Vârsta: 15
  • 4.3  Oraș sau localitate de proveniență: Craiova
  • 4.4  De când vă jucați GTA V ?: 2 ani
  • 4.5  De când vă jucați pe server'ul FplayT?: August 2020
  • 4.6  Cate ore aveti pe server ?: 136, momentul actual
  • 4.7  Ce ID aveti in joc?: 455
  • 4.8  Cat timp acordati serverului pe zi?: 5-6 ore
  • 4.9  Sanctiuni anterioare pe server?: NU
  • 5.0  Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat și sper să fiu acceptat!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share