Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] David Cristian [397]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:David 
  • 1.2 Prenume:Cristian
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1,80.
  • 1.6 Greutate:79 kg.
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Strada Barbu numarul 25.
  • 1.9 Număr de telefon:035-1511


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost arestat pentru o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da deoarece am parcat neregulamentar.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da pentru ca am depasit viteza legala cu 15 km in plus.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostinte de limba Engleza si putin Spaniola.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am lucrat ca si  Sofer Urgent Cargus si Sofer de autobuz.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Ma numesc David Cristian am varsta de 23 ani si tocmai ce am terminat facultatea de medicina Carol Davila si m-am gandit  sa imi incerc norocul pentru a lucra pentru acest Departament si sa imi dedic tot ce am mai bun din mine pentru a face o treaba excelenta tin sa mentionez ca vreau sa lucrez intr-un spirit de echipa alaturi de viitorii mei colegi si sa i ajut cu ce pot si de asemenea sa respect viitorii mei colegi sa fiu respectat la randul meu si vreau sa muncesc nespus de mult deoarece visul meu de mic copil este de a deveni medic cu totul ca este o meseri destul de grea si cu foarte multe reguli eu am decis sa imi incerc norocul prin punerea acestui CV.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu consider ca sunt chiar diferit de ceilalti canditati dar sunt sigur ca nu toate persoanele care candideaza nu avem aceasi rabdare in cat si mentalitatea la fel si nu toti avem gandirea la fel dar pe mine ma difereniaza faptul ca sunt foarte agreabil cu persoanele din jurul meu foarte respectos  si foarte calm cu persoanele din jurul meu si cred ca ma schimba si mentalitatea si gandiarea deoarece nu toti avem aceasi mentalitate si nici aceasi gandire.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Cristian
  • 4.2 Vârsta:15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Buzau
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Cateva luni bune.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 52
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:397
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:8 ore+
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru atentia acordata acestei aplicatii.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share