Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mihai Ionut [3338]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Mihai
  • 1.2 Prenume:Ionut
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1.79 m
  • 1.6 Greutate:67kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Strada Unirii nr 4, bloc 2, scara 3
  • 1.9 Număr de telefon:525-4746


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici o boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da, am fost arestat, deoarece am fugit de politie dar nu am stiut ca pe mine ma urrmareste.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am primit deoarece am mers putin imprudent.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, permisul meu e valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu a fost nici o data suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, cunosc limbile urmatoare:Limba franceza,engleza si rusa.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Verdictul a fost respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am avut urmatoarele slujbe: Muncitor la santiere si  livrator de McDonald`s, dar in ultimii 3 ani nu am mai muncit deoarece am invatat pentru facultatea de medicina.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):
    Pentru ca Spitalul General Los Santos este unul cu membri foarte seriosi, de treaba , glumeti , dar si cu un lider excelent.Spitalul General Los Santos este unul dintre cele mai frumoase spitale ale orasului, este condus de un lider capabil .Vreau sa incep o experienta noua prin alaturarea mea in Spitalul General Los Santos care este foarte bine organizata de catre lider. Bineinteles, impreuna cu colegii mei sa facem o echipa. As fii foarte fericit sa fac parte din Spitalul General Los Santos pentru ca este unul dintre cele mai bune spitale din oras, dar si unul dintre cele mai in fluente in acelas timp. Este un spital exemplar Spitalul General Los Santos, este un spital serios, activ, cu un lider activ si pe masura .Asteptarilor, silitoare, cu membri care fac o treaba buna.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu cred ca ma diferentiez cu nimic fata de ceilalti membrii, consider ca toti suntem lafel.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Mihai
  • 4.2 Vârsta:14 ani si 9 luni.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Drobeta Turnu Severin
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De 4 ani, dar FiveM de un an.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De la wipe
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 90 in momentul in care fac aplicatia
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:3338
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:depinde de zii, dar in medie cate 5-6 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Un ban pentru disconect in roleplay.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share