Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] David Cristian [397]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:David 
  • 1.2 Prenume:Cristian
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1,81m.
  • 1.6 Greutate:81 kg.
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:Motel Bilingsate Los Santos.
  • 1.9 Număr de telefon:035-1511


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da pentru viteza.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostinte de limba Engleza si Franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da am trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Verdictul a fost respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pescar Sofer Urgent Cargus

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Ma numesc David  Cristian am varsta de 23  de ani si tocmai ce am terminat Facultatea de medicina si cursurile pentru Asistenti si Ambulantieri tocmai de accea vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los santos deoarece datorita experientei  avuta si a informatiilor obtinute prin facultate consider ca sunt destul de pregatit pentru acest pas. Vreau sa ma alatur acestui Departament deoarece in general imi place sa ajut oamenii aflati la nevoie care chiar au nevoie de ajutor deoarece sunt o persoana foarta calma respectoasa si buna la suflet. Consider ca sunt destul de capabil si pregait pentru acest post la Departamentul Medical Los Santos.  Binte inteles imi doresc foarte mult sa fiu acceptat deoarece imi voi dedica foarte mult timpul pentru a ajuta oameni pe langa asta si bine inteles o sa imi ajut viitorii mei colegii cu tot ce pot daca au nevoie de asemenea o sa i respect si bine inteles spiritul de echipa mereu.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu consider ca sunt neaparat diferit ce ceilalti candidati   dar sigur sunt cateva lucruri care ma difera de ei  sunt cateva exemple cu care pot spune ca sunt putin mai diferit ca ei: Sunt foarte calm respect foarte mult persoanele din jurul meu sunt foarte sociabil cu persoanele din jurul meu ma inteleg foarte bine cu persoanele din jurul meu Mereu muncesc din greu pentru tot ce am acum si nu las capu jos nici o data indiferent de situatie  imi place mereu sa fac un spirit de echipa cu persoanele din jurul meu cand trebuie sa fac ceva impreuna cu ele.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:David
  • 4.2 Vârsta:16 fara 4 luni.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Buzau.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De cateva luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 81
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:397
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:In jur de 8-9 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru atentia acordata.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share