Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Saitos Alexandru [ HaidiWa / ID: 67 ]


Saitos123
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real :Saitos Alexandru
Varsta reala:20
Orasul unde traiti:Sibiu
Cu ce va ocupati:Student
De cat timp jucati pe server:Nu stiu exact, dar am ceva timp.
Cat timp acodrati serverului pe zi:Depinde de zi.3-10 ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie datorita interesului pe care il dau pe server, atat in ajutorul playeri-lor, dar si din cauza roleplay-lui. Imi place sa ajut incepatorii si sa sanctionez greselile pentru a putea ajuta persoana respectiva sa poata evolua in roleplay/server.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana sociabila, glumeata, o persoana care nu se supara usor.Imi place sa ma integrez in grupuri si sa fac oameni sa se simta bine.In mare parte imi plac jocurii-le pe calculator, mai ales FIVEM.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Saitos Alexandru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):HaidiWa
Sanctiuni anterioare pe server:Nup
ID-ul din joc:67
Averea detinuta in joc:70.000 ron maxim.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Momentan nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nup.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In mare parte as ajuta persoanele care nu au habar de job-uri/informati legate de server. As incerca sa ma implic in problemele din staff pentru a putea progresa toti si mi-as dedica mai mult timp pentru server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu toate problemele ce tin de server/staff/playeri.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share