Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Anghel Sebastian [Mr.CriptonusM / 215 ]


Mr.CriptonusM
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Anghel Sebastian
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Piatra Neamt
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • De cat timp jucati pe server: aprox 2 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: momentan, 1-2 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Daca merit sau nu, asta veti decide voi, eu pot sa spun doar ca am experianta in RP, ma consider destul de matur, cunosc destul de bine regulamentul acestui server si cred ca as putea face fata in multe situatii, inclusiv de conflict.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sebi, am 18 ani, locuiesc in Piatra Neamt, sunt elev la profilul de filologie. Pe viitor vreau sa urmez facultatea de drept din Cluj. Detin un permis de conducere de aproximativ 5 luni. Sunt o persoana foarte sociabila si imi place actiunea. Imi place sa ies cu prietenii in timpul liber, imi place sa gatesc, Ador animalele si imi plac masinile. Am o pasiune pentru gaming in general inca de mic (4-5 ani)

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Manolache Marcel-Iacob
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mr.Criptonus
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 215
  • Averea detinuta in joc: acum, aproximativ 20k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred, nu prea am avut altercatii.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, l-am suparat o data pe Carlito, dar nu a fost altercatie, sper ca i-a trecut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din punct de vedere al RP-ului absolut nimic, voi incerca sa respect cat mai cu strictete .regulamentul si sa il apar.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In principiu sa ajute playerii cu informatii sau in anumite situatii, sau sanctionarea cuiva daca este cazul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Perfect constient.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share