Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Don Castellano [RedMasK / ID 25 ]


RedMasK
 Share

Recommended Posts

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Ionut 
Varsta reala: 18 ani 
Orasul unde traiti: Bucuresti 
Cu ce va ocupati: In principal vreau sa-mi termin liceul de mate-info intensiv engleza si imi place foarte mult sala .
De cat timp jucati pe server: 7 luni (in trecut) 
Cat timp acodrati serverului pe zi: 4-5-6 ore sau chiar mai mult . 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Vreau sa devin helper deoarece este o experienta mai placuta . Imi place sa ajut playerii cei noi ,cei ce abia au intrat in lumea virtuala . Vreau sa-i indrept spre calea cea buna ca sa ridicam Roleplay-ul pe server. Eu consider ca merit aceasta fucntie pentru ca am mai facut parte din staff si pe alte servere si am o experienta destul de mare. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Numele meu este Ionut si locuiesc in Bucuresti , sunt o persoana sociabila , mereu in cautare de experiente noi si incerc sa invat cat mai mult din acestea. De asemenea sunt o fire ambitioasa , iar daca imi pun un scop in minte , de cele mai multe ori il duc pana la sfarsit . Unu din principalele mele atuuri este faptul ca apreciez munca in echipa , consider ca este cea mai rapida si de ce nu cea mai distractiva  de a rezolva diferite probleme . 


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Don Castellano 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RedMasK 
Sanctiuni anterioare pe server: Niciunul.
ID-ul din joc: 25 
Averea detinuta in joc: Am avut 30.000$ acum am 4k.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da. 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu ,nu am avut .
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu sunt diferit cu nimic doar eu pot ajuta playerii noi care intra pe server sau cand cineva face o actiune RP si o greseste (failrp) 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un helper se ocupa cu intretinerea serverului 50%.Acesta are grija ca orice player nou sa fie ajutat oricand pe server 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot filma .
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share