Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Toma Florin [ID:513]


Florin Cervinsky
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Toma  
  • 1.2 Prenume: Florin
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime: 1,82
  • 1.6 Greutate: 77
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon:

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, am fost, sunt si voi ramane un cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, n-am nici-o boala cronica si sa-mi ajute Dumnezeu sa nu am.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, n-am nici-o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am nici-o boala cronica sau fizica.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost odata arestat pentru posesia unui cartus de tigari cand plecam la mare. Pana la urma s-a rezolvat problema si am fost eliberat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, n-am folosit niciodata substante ilegare. Consum doar tigari.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost amendat pentru depasirea limitei de viteza in oras.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: -
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot sa vorbesc un pic engleza si foarte putin franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este pentru prima oara cand imi trimit CV unei institutii a statului.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost o perioada sofer la CRISTIM dupa ce am luat permisul de conducere pentru a-mi putea plati facultatea.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur acestui departament al statului fiindca am prins foarte mult drag. Tatal meu a fost si el un politist acum multi ani si el m-a inspirat sa fac aceasta alegere. Am cules tot ce e mai bun de la el si am vazut ca ii place ceea ce face si o face din pasiune, nu din interes. Imi doresc sa intru pentru a duce la bun sfarsit ceea ce el nu a putut duce, sa elimin infractiunile din oras si sa fac ceea ce trebuie pentru ca acest orasel sa fie cum a fost odata.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu consider ca diferentierea mea fata de alti candidati este faptul ca am avut un tata care a servit acest institut, mi-a explicat tot ceea ce trebuie sa fac ca sa pot deveni un membru al acestui institut si am urmat cu strictete ceea ce mi-a spus. Pe langa acestea, am luat de la el tot ceea ce tine de disciplina, ordine si foarte mult bun simt. Am invatat de la el ca respectand legea, nimeni si nimic nu ma poate oprii din ceea ce doresc sa duc mai departe. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume: Florin
  • 4.2 Vârsta: 17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Am aproape 1 an de cand am inceput sa ma joc, dar nu m-am jucat foarte mult, recent m-am reapucat.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Am aproape 1 saptamana.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?: 513
  • 4.7 Alte informații: Sper ca m-am facut inteles in acest CV si va multumesc pentru timpul acordat citirii acestui CV.
Edited by Florin Cervinsky
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost ACCEPTATA! Felicitari! Acum urmatorul pas este  sa trimiteti un E-mail catre Chestorul general pentru interviu. (( PM pe discord ))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share