Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Matei Arkan {485}


Matei23
 Share

Recommended Posts

INFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Arkan
1.2 Prenume:Matei
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:23
1.5 Înaltime:1.89
1.6 Greutate:85kg
1.7 Nationalitate:Romania
1.8 Adresa:Sandy Shores nr3 casa 6
1.9 Numar de telefon:0744739477
 INFORMAtII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Paleto Bay?:Da
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explica?i:Nu
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explicati:Nu
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati:Da , din cauza anturajului 
2.7 Ati facut uz de substante interzise în ultimii doi ani? Daca da, specificati:Nu
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specificati:Da , pentru depasirea limitei de viteza
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât si în scris în Limba Romana?:Da
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati: Da, ma descurc si la engleza


INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
3.1.1 Daca da, specificati si verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:/
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?:Nu
3.2.1 Daca da, specificati agentia si verdictul:/
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o: Am fost o perioada tirist si santierist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Mi-as dori sa fac parte din departamentul de politie deoarece vreau sa pot face ceva in privinta infractorilor si a criminalilor care sunt peste tot si care ne pun in pericol la orice pas.Vreau ca cetatenii comunei Paleto Bay sa fie linistiti si in siguranta,.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma  diferentiez fata de ceilalti candidati prin seriozitate si comportament defensiv
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

4.1 Prenume:Matei Teodor
4.2 Vârsta:17
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti Sector 4
4.4 De când vă jucați GTA V?:2014
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Din noiembrie
4.6 Ce ID aveti in joc?:485
4.7 Alte informații: Mi-as dori sa fac parte din aceasta factiune deoarece imi place foarte mult si sincer imi plac si oamenii care fac parte din ea , mi se par maturi si seriosi(am peste 350 de ore in politie pe Fivem).

Edited by Matei23
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost ACCEPTATA! Felicitari! Acum urmatorul pas este  sa trimiteti un E-mail catre Chestorul general pentru interviu. (( PM pe discord ))
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share