Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Vasluianu Mihai [17507]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Vasluianu
  • 1.2 Prenume: Mihai
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1,84
  • 1.6 Greutate: 85 kg
  • 1.7 Naționalitate: Român
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 518-8642

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt considerat legal un cetatean al orasului Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, detin norocul de a nu suferi de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, din fericire sunt sanatos.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu consider ca bolile vor fi o problema in performanta mea in cadrul Departamentului de Politie deoarece nu stapanesc nici una.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, am cazierul curat ca lacrima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos, nu as putea sa fiu arestat pentru o asa zisa infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu as putea sa fiu constient si sa imi distrug sanatatea.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, de cand m am mutat aici in comuna am incercat sa tin cont de toate legile aplicate.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, primul lucru pe care l am facut din momentul in care am pasit in oras a fost sa ma duc sa dau testul teoretic si de asemenea cel practic al scolii Los Santos de soferi.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, permisul de conducere a fost intotdeauna in posesia mea.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am facut studii in Marea Britanie in speranta de a stapanii limba engleza la perfectie si am reusit.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, recunosc am mai incercat cu nu cu mult timp in urma sa fac o aplicatie de angajare in cadrul Departamentului de Politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am mai incercat sa trimit o aplicatie de angajare catre Departamentul Medical Los Santos
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ACCEPTAT
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: De cand sunt cetatean legal al comunei Los Santos, am avut multe slujbe : frizer calificat, sofer de autobuz, sofer de autobuz avansat, taximetrist, barman, pescar si petrolist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu doresc sa ma alatur Departamentului de Politie din Los Santos din mai multe motive personale si nepersonale. In primul rand, eu ca persoana dintotdeauna am fost de partea legii, de ex : vazusem pe un individ ca mergea cu mult peste limita legala de viteza pe un drum national, apoi cand a incetinit am incercat sa ii explic ce a facut gresit si de ce este gresit ceea ce a facut. Sunt un cetatean legal al comunei Los Santos si nu as putea sa mai iau parte la actiunile de genu. Doresc sa fac parte din Departament si sa fiu admis cat de repede se poate pentru a impiedica ilegalitatile din a se mai intampla.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Fata de ceilalti candidati, care probabil s au inscris/ au facut o aplicatie de angajare in Departamentul de Politie Los Santos numai pentru bani, eu doresc sa ma alatur justitiei din pura pasiune si loialitate fata de ce inseamna legea. Sunt sigur ca admiterea mea in cadrul departamentului va aduce o scadere semnificativa in ceea ce consta actiuni ilegale/ilegalitati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Mario
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Sunt din Bucuresti.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V din 2017.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Nu m am jucat constant de atunci, insa ma joc din iulie 2022, am inceput sa ma joc serios din vara 2023
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :  215 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 17507
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da, inteleg.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da, asta era evident
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da, sunt constient.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da, am luat la cunostinta.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit de vreo cateva ori.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : L-am citit, da.
  • 5.14 Alte informații : Informatiile date in aplicatia de angajare IC nu sunt prea departe de realitate.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share