Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Manolache Marcel [1744]


Mr.CriptonusM
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Manolache
  • 1.2 Prenume: Marcel-Iacob
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 27 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1.89m
  • 1.6 Greutate: 93kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Momentan nu am domiciliu, lucrez ca sofer pe camion si mai dorm in el.
  • 1.9 Număr de telefon: 326-7542

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Am fost impuscat in umar in timp ce savarseam serviciul militar in Afganistan.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu, m-am recuperat complet.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am savarsit nici o crima (din nefericire am omorat oameni tostusi, atat in cadrul serviciului militar, cat si in cadrul politiei, unde am mai lucart)
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost o singura data arestat deoarece am fost surprins cu o arma alba la mine.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Niciodata nu m-am atins de asa ceva.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, de 9 ani.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, am primit o singura amenda de viteza pe la 20 de ani.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Eu zic ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, vorbesc fluent limba engleza, si putina franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, dar nu la acest departament.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Armata romana, unde am fost acceptat si am avut gradul de locotenent.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: De-a lungul vremii am avut multe joburi, printre ele se numara sofer de camion, spalator auto, mecanic, militar, polititst, ofiter corectional la Penitenciarul de stat Jilava Samd.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): In primul rand mereu mi-a placut sa fac ceea ce ste corect si sa sustin acest lucru. Imi place actiunea si dreptatea. In al doilea rand imi doresc sa imi reiau activitatea de politist, si sa ajung la gradul pe care l-am avut (agent principal) sau chiar sa il depasesc. In al treilea rand vreau sa stau cat mai mult timp aici, vreau sa ma imprietenesc cu persoanele de aici si sa fiu eu insumi.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca sunt pregatit si antrenat pentru aceasta chestie, dat fiind faptul ca am mai fost in politie si stiu cu ce se mananca, de asemenea consider ca sunt o persoana destul de matura (si pot spune ca cei 2 ani petrecute in penitenciarul de stat ca ofiter corectional, si mai ales cele 6 luni petrecute pe frontul din Afganistan,m-au maturizat, si nu doresc nimanui sa vada ce am vazut eu)

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Sebastian
  • 5.2 Vârsta: 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Piatra Neamt
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Multiplayer de 1 an.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 2 saptamani cred.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 1744
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da
  • 5.13 Alte informații: Multumesc mult pentru atentia acordata si sper sa ne auzim pe statie.
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


CV-ul dumneavoastra a fost ACCEPTAT


[OOC]INFORMATII: Urmatorul pas este sa ma contactezi pe discord pentru un mic interviu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share