Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Catalin Hirean[1319]


Catalinhir
 Share

Recommended Posts

INFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Hirean
1.2 Prenume:Catalin
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:18 ani
1.5 Înaltime:1.86
1.6 Greutate:90 kg
1.7 Nationalitate: Romana
1.8 Adresa:-
1.9 Numar de telefon:-
 INFORMATII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Paleto Bay?:DA
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explica?i:NU
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explica?i:NU
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: NU
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:NU
2.7 Ati facut uz de substante interzise în ultimii doi ani? Daca da, specificati: NU
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specifica?i:NU
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:NU
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât si în scris în Limba Romana?:DA
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati: DA avansat in limba engleza atat scris cat si vorbit.
INFORMATII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:NU
3.1.1 Daca da, specificati verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE SI DE MUNCA:-
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?:NU
3.2.1 Daca da, specificati agentia si verdictul:-
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o:Sofer Taxi, Sofer UPS, Santierist.
ARGUMENTARE SI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Din cauza unor neintelegeri intre parintii mei cu anumite grupari ce practica camataria in orasul meu am hotarat ca vreau sa imi ajut parintii sa scape de aceste probleme. Totodata aceste lucruru nu sunt permise iar o persoane nu trebuie amenintata cu privire la viata sa. Asa am realizat ce inseamna justitia pentru mine si mi-am dat seama ca nu vreau doar sa o respect ci vreau sa o si impun si sa ii indemn si pe ceilalti sa o respecte. Astfel din dorinta mea de a incerca sa opresc aceste grupari ce pun in pericol viata cetatenior din Paleto Bay am hotarat sa aplic pentru un post in departamentul de politie. 
Ce te diferentiaza de ceilalti candidati? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Consider ca abilitatile mele de urmarire si spionare vor fi de folos departamentului. Ca persoana sunt un om ambitios comunicativ si foarte rabdator. Ca studii am urmat scoala de subofiteri plus academia nationala de informatii Mihai Viteazul din bucuresti studii ce consider ca vor face diferenta dintre mine si ceilalti candidati pentru un post in departament. Pe langa studiile mele teoretice am ajutat politia la organizarea unui flagrant la banca Blaine County Savings.
(( INFORMATII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume: Catalin    
5.2 Vârsta:18
5.3 Oras sau localitate de provenienta: Pascani
5.4 De când va jucati GTA V?:2 ani
5.5 De când va jucati pe server'ul FplayT ?: o saptamana
5.6 Ce ID aveti in joc?:1319
5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:DA
5.12 Ai citit regulamentul politiei?:DA
5.13 Alte informatii: Consider ca jobul de politist este cel mai onorabi.

Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


CV-ul dumneavoastra a fost ACCEPTAT


[OOC]INFORMATII: Urmatorul pas este sa ma contactezi pe discord pentru un mic interviu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share