Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rareș Andrei [1541]


RaresPlay
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)

 

 

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

 

1.1 Nume:Rares

 

1.2 Prenume:Andrei

 

1.3 Sex: M

 

1.4 Vârsta:36

 

1.5 Înălțime:1.82

 

1.6 Greutate:70kg

 

1.7 Naționalitate:Român

 

1.8 Adresă:Stateam în București în România, dar aici voi sta la o rudă până ma stabilesc mai bine

 

1.9 Număr de telefon:0787518439

 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da

 

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufăr de nimic 

 

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufăr 

 

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-

 

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost, mereu am respectat regulile și pe oamenii din jur

 

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nici arestat nu am fost 

 

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, nu aș vrea sa imi fac rău singur 

 

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu 

 

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:cu siguranță, zilele astea l-am reînnoit

 

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu 

 

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da, normal ca sunt

 

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Cât de cât pot spune ca stiu și limba engleză, dar acum ca m-am mutat în acest oraș, o sa fac cursuri sa o invat și mai bine 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:nu

 

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-

 

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:în alt oraș da, dar aici abia m-am mutat și nu am avut când 

 

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:în celălalt oraș, am trimis la serviciile secrete, forțele speciale și la poliție, toate fiind cu succes 

 

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:în alt oraș am fost în serviciile secrete(FBI) , forțele speciale (swat) și chestor general poliție, dar aici m-am angajat de început, până ma mai acomodez cu limba, la curierat 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE(4.0)

 

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Aș vrea sa ma alături celor din poliție pentru ca sunt un om care mereu am respectat legile și nu am suportat niciodată hotii, care mi-au furat și mie din păcate multe bunuri din celălat oraș, dar i-am pedepsit. Aici, zilele astea am vazut ca sunt câteva organizații rău famate care jefuiesc lumea, dau spargeri la bănci, și aș vrea să incerc cu toate puterile mele sa ii opresc, sacrificandu-ma chiar pentru cetățenii nevinovați 

 

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):fiind fost chestor intr-un alt oraș de mărimea acestuia, stiu cam cu ce ar trebui sa te astepti de la mafioți, stiu cam cu ce tactici vin de fiecare dată la jafuri. Ma descurc destul de bine, pot spune, sa mânuiesc o armă și o mașină. Am tărie de caracter și impun respect celor cu care discut când ii opresc, asta ajuntandu-ma sa colaborez mai ușor cu aceștia 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

 

4.1 Prenume:Rareș

 

4.2 Vârsta:16

 

4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Piatra Neamț

 

4.4 De când vă jucați GTA V?:GTA 5 din 2013,daca nu ma insel, și fivem de anul trecut din decembrie 

 

4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de curând, nu mai stiu exact 

 

4.6 Ce ID aveti in joc?:1541

 

4.7 Alte informații: Nu cred ca mai am ceva special de zis despre mine. Multumesc pentru timpul acordat! Succes tuturor celor care vor să aleagă aceasta facțiune ce are grijă de civili

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share