Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] James Arthur [ID 5900]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE  (1.0)

1.1 Număr: James
1.2 Prenume: Arthur
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 21
1.5 Înălțime: 1.89m
1.6 Greutate: ~80kg
1.7 Naționalitate: Rom
1.8 Adresă: -
 INFORMAȚII LEGALE  (2.0)

2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Poliție?: Nu
2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Niciodata
2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Niciodata
2.5 Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
INFORMAȚII PROFESIONALE  (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Poliție în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Birjar
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE  (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de poliție din Saint Denis? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Doresc să fac parte din Departamentul de Poliție al orașului Saint Denis pentru a contribui la reducerea numărului de infracțiuni comise în acest oraș, iar pe termen lung îmi doresc să ajute la evoluția acestui departament, să contribui la conceptul. de 'Siguranță și Încredere' și să mă remarc în rândul viitorilor mei colegi. Totodată, doresc să mă implic într-un colectiv ca acesta, deoarece consider că am calități foarte bune în ceea ce privește comunicarea. Pe un alt plan, cel subiectiv, ma simt atras de statutul si puterea pe care o poti atinge in cadrul acestui departament dintr-o perspectiva stric profesionala, imi doresc sa foloseasca aceasta putere pentru a aduce orasul Saint Denis la gloria de odinioara. 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 de cuvinte): Ma diferentiez din simplul fapt ca sunt foarte intelegator si amabil cu persoanele din jurul meu,imi place sa îi ajut cu tot ce stiu eu mai bine.Iar o alta diferentiere ar fi ca pot manuia lasoul+arma din dotare.
((  INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER  (5.0) ))

5.1 Prenume: Denis
5.2 Vârsta ( Minim 16 ani OBLIGATORIU ) : 16
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bistrita
5.4 De când vă jucați RedM? : RedM ma joc nu de foarte mult timp, am fost putin pe vremea cand avea Bestialu deschis serverul, iar acum m-am reapucat pe Wallachia.
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproximativ o saptamana.
5.6 Cate ore aveti pe character? ( Minim 50 minereu ) : 30
5.7 Ce ID aveți în joc? : 5900
5.8  Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?:  Da
5.9  Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:  Da
5.10  Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele  5.8  /  5.9  risc ban provizoriu?:  Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
5.13 Alte informatii : Va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele !

Link to comment
Share on other sites

CERERE ACCEPTATA !
Aveti 24 de ore la dispozitie sa va prezentati la sectia din Saint Denis pentru testarea capacitatilor dumneavoastra, daca nu va prezentati cererea va fi automat respinsa. Puteti lăsa scrisoare la cutia poștală 3424 (Mareșal: Ion Cușcă) sau  5304 (Mareșal-Adjunct: Ion Păcate) in cazul in care nu suntem prezenți la sectie.

 

Semnat,

Mareșal Ion Cușcă.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share