Jump to content
×
×
  • Create New...

[ CV ] Cristian Gabriel [ 496 ] Nou


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Cristian
  • 1.2 Prenume: Gabriel
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 95
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 403-1836

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Am fost astmatic
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Esecul de a plati o amenda in peroada cand nu aveam bani si eram inca cu studiile
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , germana , engleza si foarte putin araba.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost recrutat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pilot de avion si pescar in timpul liber

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Tin sa precizez faptul ca am mai fost in departamentul de politie insa m-am retras din motive personale si doresc sa aplic din nou pentru a continua sa pastrez linistea si disciplina in orasul Los Santos , sa atenuez sau chiar sa rezolv conflictele dintre cetatenii acestuia si sa imi dezvolt simtul cooperarii si cunostintele in acest domeniu. A fi politist nu este o meserie foarte usoara pe care nu orice persoana o poate practica, de aceea imi voi da toata silinta sa imi fac treaba si sa nu gresesc din punct de vedere penal.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Diferenta dintre mine si ceilalti candidati este faptul ca eu am fost deja in departamentul de politie Los Santos si cunosc procedurile. Nu sunt un om care are ceva foarte deosebit, insa am calitati pe care un organ al departamentului de politie ar trebui sa le aiba si acelea sunt :
  • 1. Cooperativitatea - Imi place sa comunic cu colegii si sa ajungem la o decizie impreuna.
    2. Dorinta de a ma dezvolta - Imi doresc sa ma dezvolt din punct de vedere profesional.
    3. Punerea in practica a
     sarcinilor. - Sunt un om care este disponibil atunci cand un grad superior are nevoie de ajutor.
  • 4. Cunosc destul de bine procedurile de la aplicarea unei amenzi pana la arestarea unui individ 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cristian - Gabriel
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16, aproape 17 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Iasi 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : In jur de 6 ani GTA V si de 4 ani FiveM
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Decembrie 2017
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 610 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 496
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Nu doresc sa adaug nimic .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share