Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Fieraru Nicolas [3152]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Fieraru
  • 1.2 Prenume: Nicolas
  • 1.3 Sex: M (masculin).
  • 1.4 Vârsta: 25.
  • 1.5 Înălțime: 1.95.
  • 1.6 Greutate: 95kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Inca nu am una stabila!
  • 1.9 Număr de telefon: 904-2465

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, desigur!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,din fericire sunt perfect sanatos,in schimb,am cnostinte posesoare de asemenea boli.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Cu siguranta,nu! Sunt apt pentru orice proba sportiva.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: ?: Chiar daca as fii intampinat asemenea probleme pe parcursul vietii,cu siguranta as fii facut tot posibilul sa imi indeplinesc sarcinile,fara nici o ezitare!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost niciodata arestat,nici acuzat sau vinovat pentru o actiune echivalenta unei crime!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost niciodata arestat pentru o infractiune,indiferent de gravitatea situatiei,cu siguranta nu am fost nici macar implicat intr-o actiune ilegala,care sa aiba legaturi externe cat si interne cu politia!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, cu siguranta nu am facut uz de substante interzise, indifernt de faptul ca am participat la eventimente unde probabil au fost consumate asemenea substante, eu, fiind complet constient de gravitatea situatiei, dar si de pericolul rezultat in urma acestei actiuni.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu,cu siguranta nu am primit vreodata o contraventie!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da,cu siguranta.Detin un permis de conducere,Categoria B,un permis de conducere Categoria A si un permis de conducere Categoria D,din acest lucru rezultand faptul ca sunt apt pentru 70-85% din tipurile de autovehicule.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,cu siguranta nu am intampinat probleme de acest tip vreodata!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:  Da,cu siguranta sunt capabil de acest lucru!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,detin cunostinte lingvistice si in alte limbi,acestea fiind,engleza,respectiv franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, desigur!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Din pacate, RESPINS!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, desigur!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul Medical Los Santos, Acceptat!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobuz avansat, petrolist, am fost angajat si la fastfood (MC)!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos, deoarece cu toate astea ma simt pregatit sa incerc aceasta slusba. Vreau sa incerc sa ajung cat se poate de corect, sa pot corecta cetatenii ce se abat de la lege prin diverse sanctiuni cum ar fi amenda, avertisment verbal si de ce nu, inchisoare, dar sa le si pot oferii garantia cetatenilor sa poata suna cu incredere la numarul de urgenta, pentru ca stim ca multi cetateni dubiosi umbla prin orasul nostru frumos, pe langa aceasta de mic am avut o placere fata de aceasta munca care favorizeaza orasul nostru in masuri mari. Fiind o persoana foarte nationalista, mereu am tinut cu statul, la bine, cat si la greu. Imi doresc sa ma mai alatur acestui departament, deoarece imi iubesc patria si vreau s-o ajut asa cum ar face oricine care ar avea posibilitatea!
     
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Un prim argument,prin care pot sustine acest lucru,respectiva idee de a fii diferit fata de ceilalti candidati este faptul ca,reusesc sa ma fac destul de usor placut si cunoscut intr-un grup de persoane,acest lucru fiind posibil prin prisma calitatilor mele.Reusesc sa le ofer ideea si siguranta ca sunt capabil,ca se pot baza pe mine, reusesc sa ma integrez foarte usor intr-un grup de persoane. Faptul ca am experienta de la parintii mei care au fost si dansi in acest departament minunat si m-au invatat si pe mine cum sta treaba, faptul ca fac tot prin dragoste si interes fata de bunastarea tuturor, este un lucru mare pentru mine! 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Nicolas 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am 14 ani, dar imi asum orice greseala pe care o fac si la cea mai mica sunt de acord sa fiu dat afara din departament! Daca se poate sa-mi oferiti o sansa!
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Pitesti, Arges.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc serios de doua luni, dar in schimb m-am mai jucat ocazional.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 175 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3152
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, desigur!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, il stiu perfect!
  • 5.14 Alte informații : Doresc sa va spun, chiar daca nu am minima de varsta sunt capabil sa stau in aceasta functie si sunt responsabil pentru toate greselile pe care le fac si pentru tot. Multumesc pentru intelegere!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share