Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stefan Marculescu [ Stefan5 / ID: 3208 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan Marculescu
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Buzau
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit sa iau aceasta functie deoarece vreau sa ajut comunitatea si sa o aduc intr-un punct cat mai inalt in Romania.Pana acum am invatat ca trebuie sa fii responsabil de greselile facute,dar am invatat si foarte multe lucruri din greselile facute.Sunt un om foarte dedicat si foarte implicat in ajutarea server-ului pentru a il face din ce in ce mai bun. Si sunt un om care v a proceda corect in orice fel de situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Stefan , am 16 ani , ma consider o persoana responsabila si capabila de a intelege problemele altor persoane , ajutandu le in orice moment. Imi place sa invat cat mai multe lucruri noi, imi place sa invat din greseli.Ma joc FiveM din 2018 si sunt placut surpins cum a evoluat comunitatea din Romania. Sunt foarte pasionat daca incep sa fac un lucru , imi dedic toata seriozitatea si sunt foarte constient de treburile pe care le fac.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Stefan Marculescu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Stefan5
  • Ore jucate pe server:250
  • De cat timp jucati pe server:Cu doua saptamani dupa ce s a dat wipe, dar am avut o pauza deoarece am avut mici probleme cu pc u.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 5-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warn uri , respectiv 1 ban. Sunt constient ca am gresit si am invatat foarte multe din aceste greseli
  • ID-ul din joc: 3208
  • Averea detinuta in joc: averea mea : un honda africat , cap de tir (155k), cisterna ( 200k), un bmw x5M , respectiv 1m.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , toti au fost de treaba
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as dedica foarte mult si pe partea de STAFF , dar si pe partea de roleplay . Fiind constient ca trebuie sa imi dedic lafel de mult timp pentru ambele activitati
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de moderarea chatului, ajutarea tuturor jucatorilor, face dreptate unde este o nelamurirle si pentru a ii ajuta pe cei care au o nelamurire
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da , OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share