Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Luciano Grosu [ TheGrosu / ID: 222 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Clim Alexandru
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti: Vaslui
  • Cu ce va ocupati:Elevv
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie , deoarece de-a lungul timpului cat m-am jucat pe server,  am invatat sa ajut persoane , am reusit sa inteleg fiecare regula , sa inteleg fiecare mentalitate, consider ca sunt o persoana calma, care gandeste de 2 ori inainte sa actioneze.De cand am aplicat pentru dVeh imi petrec mai mult timpul sa ajut comunitate si sa sterg cat pot eu de mult masinile abandonate si ma dedic cat pot de mult,asa voi face si daca voi fii Helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Clim Alexandru, am varsta de 18 ani, sunt elev la liceul Economic din Vaslui, consider ca sunt o fire deschisa,Timpul liber mi-l petrec iesind cu prietenii dar si pe FiveM  si dupa parerea mea sunt destul de capabil sa las prieteniile deoparte si sa fiu neutru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Lucky Luciano Grosu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TheGrosu
  • Ore jucate pe server:750 iar wipe-ul trecut peste 1000
  • De cat timp jucati pe server: 26/06/2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel putin 8-10 ore pe zi , chiar mai mult uneori 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un warn pentru No-fear
  • ID-ul din joc:222
  • Averea detinuta in joc: Nissan nismo gtr , Prelata mare , Ferari California , Bentley continental supersport , cap tractor 160k, 600k banii deoparte ,
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Consider ca de-a lungul timpului jucat pe server nu am avut interactiuni negative cu playerii si nu am deranjat pe nimeni, chiar din contra, cred ca m-am inteles intotdeauna bine cu toti.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, m-am inteles intoteauda cu membrii staffului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ma voi implica cat mai mult in actiunile comunitatii servarului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu ajutorul playerilor,el fiind un indrumator care ajuta la intelegerea greserilor si ajuta la rezolvarea problemelor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,filmez cu Obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share