Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Coleone Andrei [ Popică/ ID: 10422 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popescu Andrei
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Sibiu, Romania
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte și sa actionati corect in orice situație?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, îl cunosc la perfecție.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece, am o experienta destul de mare pe acest server si ma simt destul de pregatit sa intru in echipa staff a serverului. Doresc sa intru in echipa staff a serverului pentru ca vreau si eu la randul meu sa ajut alti jucatori asa cum m-au ajutat membrii staff pe mine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei unii prieteni imi zic si Popică, sunt foarte prietenos, sociabil si imi place sa interactionez cu lumea in orice fel, fie in joc fie in viata de zi cu zi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Corleone Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DonCorleone
  • Ore jucate pe server: 330
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord pe zi serverului intre 4 si 8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sanctiune pe server. 
  • ID-ul din joc: 10422
  • Averea detinuta in joc: Detin in joc o avere de aproximativ 2 milioane investite in bunuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, am avut numai experiente frumoase.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, as face exact ce mi se cere in calitate de helper al acestui server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper rezolva ticketele si ajuta serverul cu aplanarea problemelor pentru a nu exista conflicte sau mai rau penalizari.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share