Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nacu Alexandru [Lorenzo Dicaprio/ ID: 120]


Recommended Posts

  • Numele real:Nacu Alexandru
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Tecuci,Galati
  • Cu ce va ocupati:Elev/student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur,mi se pare normal
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca stiu regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Mă consider potrivit pentru aceasta functie deoarece sunt o persoană foarte ajutătoare, imi place sa ajut playerii la nevoie, playerii incepători, să îi ajut cu ce pot eu, să mă împrietenesc cu ei si să vorbesc cu ei. Sunt foarte ambițios, consider ca am curajul și experiența necesară pentru funcția de ”Helper” pe acest server. De asemenea cred ca am acumulat experiența necesară pentru această funcție și cred că pot aloca destul timp acestei funcții.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Nacu Alexandru Gabriel,sunt un baiat simplu caruia ii place sa se joace pe calculator,in special FiveM,in trecut m-am jucat foarte mult mta(2017-2018) avand si acolo destule ore,si imi place foarte mult acest tip de joc ''Roleplay'' la cel mai inalt nivel.Am un caracter destul de ok,ma comport frumos cu majoritatea insa merg pe un principiu,respect4respect pe care nu o sa l incalc niciodata.Am simtul umorului dezvoltat si imi place mai mereu sa rad si sa ma distrez.Imi aloc o parte din timp la liceu si seara la sala.Sunt prietenos si imi place sa imi fac cunostinte peste tot,imi place sa ajut lumea insa cel mai mult imi place la mine ambitia si curajul.Spun totul pe fata daca ma deranjeaza ceva si nu ma ascund/vorbesc pe la spate.Stiu cand sa fiu serios si cand sa ma prostesc.In concluzie,va las pe voi sa va faceti o parere despre mine,nu dupa aceasta descriere ci in timp.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Lorenzo Dicaprio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Lorenzo
  • Ore jucate pe server: 464
  • De cat timp jucati pe server:0X/04/2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu imi aduc aminte decat de 1 warn.
  • ID-ul din joc:120
  • Averea detinuta in joc:4-5m
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Eu personal as sta mai mult pe tickete deoarece sunt unele momente cand nu vine nimeni la ele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea,un helper este o persoana care ajuta serverul si playerii noi care nu au experienta necesara pe aceasta comunitate,de asemenea un helper ajuta in mare parte la dezvoltarea comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur,am geforce instant replay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share