Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pevere Bustatu [ Pvr / ID: 4137 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Hetriuc Marian 
  • Varsta reala: Am varsta de 14 ani !
  • Orasul unde traiti: Botosani
  • Cu ce va ocupati: Elev  
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pot spune ca da. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi doresc sa detin aceasta functie foarte mult. Imi place mult sa ajut lumea, chiar si pe chat-ul OOC ajut oamenii ce au probleme ! Plus seriozitatea pe care o am. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare, ma numesc Marian, sunt dintr-un oras mai micut din partea Nordica a Romaniei, Botosani. Mie imi plac jocurile video precum Fivem, Rust, Csgo si foarte mult jocuri tip shooter. Pe langa jocurile video practic si  Basket, acest sport il practic de 2 ani si il iubesc din suflet! Eu sunt o persoana destul de energetica, iar atunci cand trebuie sa fiu serios sunt serios, iar cand nu este cazul sa fiu serios sunt destul de carismatic.  Aceasta este mica mea descriere!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pevere Bustatu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pvr 
  • Ore jucate pe server: 253
  • De cat timp jucati pe server: Eu joc pe comunitatea FplayT din anul 2020 !
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore, in vacanta de vara voi putea  acorda mai mult timp !
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, am avut din pacate, am condus non-roleplay cand aveam 40 de ore, imi recunosc vina .
  • ID-ul din joc: 4137 
  • Averea detinuta in joc: In jur de un milion in total tot ce tine de masini, bani impachetati !
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu nu cred, am primit o singura sanctiune, si nu obisnuiesc sa ma cert cu oameni ci sa ma amuz cu ei si sa ne intelegem cum trebuie. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. Cel putin eu nu imi amintesc de asa ceva !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Placerea de a avea functia si munca pe care o voi depune ! Nu o sa fiu niciodata sictirit la tickete daca am sa fiu ales !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper pe comunitatea FplayT ajuta oamenii noi si nu numai ce au intrebari, nelamuriri si probleme. Acestia se ocupa si cu sanctionarea celor ce nu respecta regulamentul !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, aproape mereu filmez cand ma joc cu OBS si Nvidia Recorder .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share