Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mendez Juan Hernandez [ AZEY / ID: 13]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei.
  • Varsta reala: 21 de ani. (1990805)
  • Orasul unde traiti: Trăiesc în Constanța.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord cu am fost și în trecut și iau la cunoștiință faptul că poate fi mama, tata, Klaus Iohannis chiar și Carlito, dacă au greșit plătesc pentru greșeala lor.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Având în vedere că am aproximativ 3100 de ore pe comunitate și am activat 7 luni în staff-ul acestei comunități consider că știu regulamentul foarte bine, nu am să spun la perfecție deoarece nu vreau să mă consider narcisist.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cum am precizat și mai sus, nu doresc să zi că, "cred că merit" această funcție deoarece nu sunt o persoană narcisistă, sunt un simplu aplicant care dorește să revină în staff și nu se consideră superior nimănui.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare, mă numesc Andrei sau după cum mă știu alții Azey (terminat, distrus, ratat), am frumoasa vârstă de 21 de ani și sunt din Constanța. Unul dintre hobby-urile mele este fotbalul chiar dacă nu cred mulți chestia asta, îmi plac plimbările lungi și să merg cu mașina. Îmi place să ascult cam orice tip de muzică ce poate fi agreabilă și se poate dansa pe ea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mendez Juan Hernandez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AZEY. 
  • Ore jucate pe server: 1192 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc de pe data de 22/03/2020 de la ora 04:53:09.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord foarte mult timp server-ului pe zi, aproximativ 8-10 ore din timpul meu liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din păcate da, am două warn-uri din care am învățat cum este să fii un player normal, ce simte un player normal atunci când știe că o să ia o sancțiune și pot spune cu mâna pe inimă că le-am meritat pe deplin și acum știu ce mă strica pe mine în trecut.
  • ID-ul din joc: 13.
  • Averea detinuta in joc: TIR 2MIL + PRELATA + SKYJET + SI APROXIMATIV 10-12 MIL.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Având în vedere că am fost în trecut membru staff și am oferit mai multor jucători sancțiuni oricine își poate creea o reputație proastă deoarece lumea pe online știe să critice dar nu și să aprecieze, eu cred că acolo undeva da este și o reputație proastă dar am și o reputație bună, feedback-ul este 50/50 din partea playerilor.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu aș face nimic diferit deoarece totul este bine așa cum este, voi continua treaba pe care o am de făcut, voi stabiliza playerii si îi voi ajuta și îndruma pentru un gameplay cât mai deosebit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Funcția de HELPER se ocupă cu moderarea chat-ului, preluarea ticketelor de pe joc de la jucătorii noi [tickete de tip "asistență-admin"] și cu ticketele de pe discord în care se regăsesc, probleme, întrebări, nelămuriri dar și cu ticketele de reclamație care se vede clar și e la mintea cocoșului că acolo se dă warn, poți să rezolvi ca și helper acel ticket! [Carlito a zis asta, eu am ținut minte:D]
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această posibiliate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord și am luat la cunoștiință acest fapt.
Edited by AZEY1337
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share