Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Radu popescu [Falcon / 9189]


Recommended Posts

  • Numele real: Radu
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Birmincham, Anglia
  • Cu ce va ocupati: Sunt un paznic la un bar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal, nu as favoriza niciodata
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu sunt o persoana care nu actioneaza la nervi si mereu ramane calm in orice situatie. Si sunt si persoana care ar sta sa explice la cineva 30 de minute in continuu daca nu a  inteles din prima, si fac asta pentru ca imi place sa ajut lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de treaba, glumet, caterinca dar cand trebe eu pot sa fiu serios. eu tratez pe toti la fel si indiferent de cine esti eu te voi trata cu respect atata timp cat e reciproc

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 💀Falcon 💀
  • Ore jucate pe server: vreo 520 cam asa
  • De cat timp jucati pe server: De cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general pot si vreo 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban pentru suferinte ooc (asta a fost cand eram foarte nou pe server), Ban pentru bug abuse (ma prefaceam ca eram ranit cu f6 sa merg de parca eram injured sa imi dea paznici bandaje dar adminul care a fost chemat pentru asta credea ca eu eram ranit in sensu ca nu aveam viata si ca ma foloseam de f6 ca sa fug cand sunt ranit, deci ban ul asta a fost acordat gresit dar nu am facut reclamatie)
  • ID-ul din joc: 9189
  • Averea detinuta in joc: pai am vip emerald, cateva masini, si abea ce am dat bani cuiva ca sa ii ajut si mai am vreo 100k plus niste masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nup, sunt stiut de multa lume
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Um, nu prea
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai eu mereu fac tickete ca sa se stearga masini, si inainte cand eram in politie faceam tickete ca sa vina un admin sa pot sa ii explic la cineva ca se da /me ia actele cand eu ii dau actele inapoi de exemplu, deci daca as putea sa fiu helper, as putea sa le explic la lumea mai noua si chiar si la cei mai avansati cum sa poata sa isi faca roleplay-ul mai bun si mai avansat ca sa aibe si el si ceilalti un timp frumos pe acest server
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper tine pacea, rezolva conflicutri (nu prin ban uri, adica eu eram staff pe servere de minecraft si eu mereu am ales sa incerc sa ii explic la o persoana ce a facut gresit, de ce este gresit si cum ar putea sa evite sa faca asta in viitor, si mereu am ales sa fac asa decat sa ma duc direct pe ban pentru ca asta face playerii sa se lase de server daca vine un admin si gata ia ban fara explicate, normal in cazurile grave as da ban, nu incerc sa zic ca daca el face ceva foarte grav si eu ii explic si daca el asculta il las fara ban, nu, eu as impune regulamentul total si nu as abate de la el
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Dap
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Dap
Edited by FRE3B0RN
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share