Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Olteanu Marius [ Kirito / 2062 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: De cunoscut, îl cunosc, dar nu îl pot reproduce cuvânt cu cuvânt.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Nu  putea  spun  merit funcția respectivă, voi o  decideți dacă merit sau nu această funcție, dar mie cel putin mi-ar face plăcere să mă implic pe partea de moderare și să ajut ceilalți jucători la nevoie. Pot dedică foarte mult timp t și atenție funcției respective, iar jucătorul care are nevoie de ajutor, ar învăța lucruri noi pe care probabil nu le-ar fi știut până în momentul respectiv.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu prea am idee cum să mă descriu, dar din punctul meu de vedere sunt o persoană care își vede de treaba lui și nu își face probleme cu alțîi, o fire calmă, prietenoasă căreia ii place să descopere lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Olteanu Marius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 성진우
  • Ore jucate pe server: 834.25
  • De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: În timpul săptămânii acord de la 4 spre 6 ore, iar în weekend pot sta până în aproximativ 11-12 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 2062
  • Averea detinuta in joc: Averea mea este de aproximativ 200.000$ deoarece vindeam mașinile și cumpărăm altele la schimb până am rămas fără bani.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, cel puțin nu cred că am făcut ceva ce să îi deranjeze pe ceilalți.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aș putea ajuta mulți oameni într-o perioadă relativ scurtă de timp.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Numele spune ceea cu ce se ocupă funcția respectivă, mai exact rezolvarea problemelor pe care jucătorii le au, asistarea la acțiuni roleplay prin supravegherea acestora, ajutarea noilor jucători cu explicații, îndrumări și rezolvarea multor probleme care au loc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot folosii Instant Replay și de asemeneaza să și filmez dacă este nevoie.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share