Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rossetti Jessica [ Jessica / ID: 662 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manic Jessica
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Eleva.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma cred capabila de a avea acest grad, sunt serioasa cand vine vorba de situatii de genul. Imi place sa ma implic, atat pe chat, cat si in joc. Raspund la orice intrebare la care stiu raspunsul, iar daca nu-l stiu, ma informez, pentru a nu da informatii eronate. Imi place sa fiu corecta cu toti, sa le ofer ajutorul pe cat posibil si nu fac o diferenta intre un player nou si unul vechi in materie de regulament. Toti trebuie sa fie tratati in mod egal. Sunt rapida si fac lucrurile cu cap cand vine vorba de nelamuriri pentru ca stiu ce inseamna sa ai o problema si sa stai dupa un raspuns pentru ca si eu sunt la randul meu player, am facut si eu multe tickete si stiu cum e sa astepti mult si bine. Din aceasta privinta, vreau sa ajut staff-ul cat mai mult cu implicarea, prezenta cat si activitatea mea zilnica petrecuta pe acest server alaturi ceilalti jucatori.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt genul de persoana cu simtul umorului dezvoltat, uneori foarte energica, sociabila, capabila de a lucra in echipa, mereu cu sufletul deschis pentru a da sfaturi si a ajuta cati mai multi oameni care merita, bineinteles. Uneori ma enervez foarte repede dar nu arat lucrul acesta pentru a nu strica atmosfera in care ma aflu cu ceilalti. Imi place actiunea si aventura. Sunt o fire prietenoasa si sunt foarte rapida cand vine vorba de situatii de rezolvat deoarece nu imi plac situatiile lente si fara capat de rost si nu in ultimul rand, pentru mine persoanele, indiferent de cat de importante sunt pentru mine, ele sunt egale in acest joc. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rossetti Jessica.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝒷 𝒶 𝒷 𝓎
  • Ore jucate pe server: 1031.25
  • De cat timp jucati pe server: Dinainte de ultimul wipe cu vreo 2 saptamani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 5-10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am primit un warn pentru nerolare tazer cand urma sa fac ticket.
  • ID-ul din joc: 662.
  • Averea detinuta in joc: Detin un apartament in Eclipse, o avere de aproximativ 2.000.000 cash, o parte din ei i-am imprumutat unui prieten, un Audi r8, Un Rubicon, 2 dacii, o masina lowrider si un Kawasaki.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai atenta la actiunea celorlalti playeri cat si cum decurge activitatea mea, comportamentul meu pe server si multe altele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper, dupa cum ii e si numele, se ocupa cu ajutorul membrilor. Un helper are datoria de a indruma si a sfatui  un player  cu informatii necesare pentru un gameplay cat mai interesant si fara probleme. Totodata, acesta se ocupa  si la '' curatarea  comunitatii de playeri ce nu au buna vointa  sa joace corect pe acest server, nelamuririle intre 2 sau mai multi playeri si multe altele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu OBS-ul cat si Instant Replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share