Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Daniel Ferrante [ Daniel Ferrante / ID: 8811 ]


Recommended Posts

zz7c9C5.png

Informatii din viata reala:

 

Numele realMarcu Daniel

Varsta reala21 ani

Orasul unde traitiCraiova

Cu ce va ocupati Sunt angajat pentru o firma de imobiliare si ma ocup cu transpunerea informatiilor tehnice / schitelor grafice in format digital.

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie? Da, consider ca toti jucatorii au drepturi egale si nu trebuie favorizati indiferent de relatiile de prietenie ale acestora.

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului? : Da.

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte) Ma consider o persoana suficient de matura pentru aceasta functie, ma integrez destul de rapid intr-o comunitate si detin aptitudini bune de comunicare si lucru in echipa, am la dispozitie suficient timp liber pe care sa-l dedic atributiilor administrative si imi face placere sa ofer ajutor jucatorilor la nevoie.Vechimea pe server nu este un avantaj insa daca o sa mi se ofere ocazia, pot sa demonstrez ca sunt apt pentru aceasta responsabilitate.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) :  Ma numesc Daniel, am frumoasa varsta de 21 de ani si locuiesc in Craiova.Sunt o persoana comunicativa, glumeata, ma imprietenesc foarte rapid cu toata lumea, sunt perfectionist si imi place sa fac totul la momentul potrivit cu un plan bine pus la punct, de asemenea sunt foarte ambitios, niciodata nu fac un pas in spate si nu renunt sa lupt pentru ceea ce imi doresc, nu sunt usor influentabil indiferent de context, imi place simplitatea si modestia, sunt o persoana directa si onesta, "spun lucrurilor pe nume" pentru a evita subintelesurile.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Daniel Ferrante.

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Daniel Bahaos

Ore jucate pe server:425 la momentul aplicarii

De cat timp jucati pe server:Din luna Februarie, cu mici pauze.

Cat timp acordati serverului pe zi:Minim 4-5 ore.

Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut o sanctiune pana acum

ID-ul din joc:8811

Averea detinuta in joc:Adunand valoarea totala a bunurilor detin undeva la  4.000.000$

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, nu-mi place sa provoc sau sa particip la conflicte indiferent de natura lor.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata, cand am avut nevoie de ajutor / sau gresit in anumite situatii, am discutat si cazut de comun acord fara problema.

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa acord mai mult timp jucatorilor noi pe server, sa le ofer informatiile / sfaturile de care au nevoie la inceput pentru un parcurs cat mai frumos si un roleplay cat mai corect si placut si as incerca sa ofer ajutor la ore tarzii in timpul noptii cand nu sunt foarte multi Helperi online.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In general consider ca un Helper se ocupa cu mentinerea bunastarii jucatorilor si serverului. Atributiile lor sunt diversificate:Raspund la tickete unde ofera ajutor spre rezolvarea problemei aparute, ofera indicatii si ajutor jucatorilor noi, verifica ca roleplay-urile sa fie corecte, ofera ajutor si administreaza chat-ul OOC de pe server, etc.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, pot sa filmez fara probleme.

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, deoarece aplicatia nu contine lucruri de acest gen.

Edited by Daniel Ferrante
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share