Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Topor Fane [ ullise / ID : 16080 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Daniel
  • Varsta reala: 31
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Inginer Telecomunicatii
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca la varsta pe care o am si la experienta de viata acumulata pot reusi sa ajut si sa impartasesc din experienta mea si altor jucatori care uneori mai calca stramb sau care nu inteleg anumite notiuni. Am observat in decursul timpului ca oamenii reactioneaza mai bine cand li se vorbeste pe un ton cald. Sunt un om in mare parte activ pe timpul noptii datorita programului de la job. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Daniel, lucrez ca inginer in telecomunicatii la o companie originara din SUA si sunt pasionat auto. In prezent dintre toate autoturismele pe care le detin, cea mai emblematica masina a mea este un E36 restaurat din piulita in piulita. Sunt o persoana tipicara, o fire echilibrata, sociabila, stiu cand sa tac si cand sa vorbesc si prefer de cele mai multe ori sa nu dau curs conflictelor. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Topor Fane
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): danie
  • Ore jucate pe server: 320
  • De cat timp jucati pe server: putin peste o luna
  • Cat timp acordati serverului pe zi: depinde, uneori 2 ore, alteori 12 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: nimic
  • ID-ul din joc: 16080
  • Averea detinuta in joc: ~300k + ceva masini ieftine (3 dube, un 1310, un africat si un e30)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca prima impresie conteaza cel mai mult cand intri prima oara pe server, iar de cele mai multe ori printre primele interactiuni ale jucatorilor noi se afla interactiunile cu admini/helperi. Drept urmare as avea rabdare cu ei si le-as raspunde cu calm si detaliat la intrebari. De asemenea, in cazul unui ticket as incerca sa ofer ambelor parti empatie si pe cat posibil sa evit totusi sanctionarea daca personal consider ca omul care a gresit si-a inteles greseala si si-o asuma. Uneori am observat ca oamenii tind sa ia anumite lucruri personal cand nu este cazul si de aceea consider ca prin empatie, aceasta problema poate disparea, problema ce uneori naste frustrari ce se pot revarsa in roleplay. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ofera informatii despre toate tipurile de RP jucatorilor, analizeaza situatii de RP, sterge masini abandonate, ajuta jucatorii care nu inteleg anumite mecanici/functionalitati.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share